xcounter
#

Якісний супутниковий знімок авіазаводу у Таганрозі доводить можливість ураження ще одного російського А-50

8625
А-50 "ВКС" РФ
А-50 "ВКС" РФ

На новому супутниковому знімку чудово видно наслідки атаки, й те, що рашистам не допоміг їх С-300 чи С-400, який стояв на території "ТАНТК​ им. Бериева"

Завдяки українським аналітикам з Frontelligence Insight з'явився детальний якісний супутниковий знімок російського авіазаводу "ТАНТК им. Бериева" в Таганрозі, де з високою долею вірогідності знаходився на ремонті чи обслуговуванні літак далекого радіолокаційного виявлення А-50 "ВКС" РФ.

Зокрема на ньому зафіксовано ураження у двох місцях даху головного виробничого цеху та ще одного виробничого майданчика. Це стало результатом атаки заводу у ніч на 9 березня, в якій, як заявили у так званому міноборони РФ, брало участь понад 40 дронів, серед яких нібито й "Лютий", який несе 75-кг бойову частину та має заявлену дальність пуску до 1000 кілометрів.

Читайте також: Українські танкісти назвали плюс та мінуси британських Challenger 2, а також скільки їх залишилось у строю

Сам знімок був зроблений 9 березня, й увагу на ньому слід приділити саме двом проламам у даху головного цеху. Бо якщо А-50 дійсно на момент атаки й перебував у ньому, то якраз приблизно у східній частині будівлі. На фото нижче - саме ця східна частина з воротами, де й скоріш за все й знаходився А-50. Бо в глибині цеху мають стояти недобудовані літаки-амфібії Бе-200. Як мінімум, станом на 2023 рік було відомо про два таких літаки на стадії створення.

Бе-200
Бе-200 під час викатки з "ТАНТК им. Бериева"

Далі увагу треба звернути на дах самого виробничого приміщення, яке зібрано з металопрофілю, тобто його пробиття не є чимось складним.

ТАНТК им. Бериева

Також можливо виключити, що А-50 міг знаходитись на другому ангарі, бо висота його стелі доволі низька для А-50.

ТАНТК им. Бериева

Таким чином якщо на "ТАНТК им. Бериева" й перебував А-50, то з максимальною долею вірогідності він все ж таки уражений. А ще одним цікавим моментом є те, що безпосереднє прикриття авіазаводу, а з ним й всього Таганрогу, мав здійснювати зенітний ракетний комплекс С-300 або С-400, який знаходиться у західній частині території заводу, поряд зі торцем злітної смуги.

Але він виявився безпорадним під час відбиття атаки української атаки, хоча знаходиться лише у 2,5 км від уражених виробничих приміщень "ТАНТКим. Бериева".

Читайте також: Хто б подумав, що маленькій Данії треба чотири нові фрегати, щоб відповідати вимогам НАТО