xcounter
#

Як палають САУ рашистів - видовищне знищення ворожої техніки від 14-ї ОМБр (відео)

5612
Всі фото — скріншот з відео 14-ої ОМБр
Всі фото — скріншот з відео 14-ої ОМБр

Рашисти з лютого 2022 року втратили майже дві сотні таких самохідних артилерійських установок

Пресслужба 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оприлюднила видовищні кадри, як бійці бригади знищили російські самохідні артилерійські установки "Мста-С". "Подарунки коханим можуть бути і такими, якщо ти Славко з Князівської бригади і в тебе є FPV дрони. Дві штуки ворожих САУ 2С19 знищено", — коментують утилізацію ворожої техніки у бригаді.

Ураження САУ російського окупаційного війська було дійсно ефектним, у першому випадку у результаті влучання FVP-дрона можна побачити потужний вибух, у другому — загоряння машини. Судячи з оприлюднених кадрів, машини можна записати у категорію "знищених".

Читайте також: Вбивче поєднання "ШАРКа" і FPV-дрона: ЗСУ дістали російську САУ під час роботи (відео)

А згідно з даними порталу Oryx, то з початку повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2022 року російське окупаційне військо втратило 181 самохідну артилерійську установку "Мста-С", з них більшість (133 одиниці) — знищено. Також рашисти втратили 36 одиниць САУ "Мста-СМ2".

Сьогодні FPV-дрони відіграють важливу роль на полі бою, компенсуючи брак артилерійських боєприпасів, і наприкінці 2023 року було оголошено про план виготовити у цьому році 1 млн цих дронів. На думку міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, протягом року можна буде виготовити таку і навіть більшу кількість дронів.

Раніше у 14-й ОМБр публікували документальний проєкт про FPV-дрони, в якому розповідали, як за допомогою цієї зброї знищували десятки одиниць ворожої техніки:

Читайте також: Наочний приклад витрати FPV-дронів на одну ціль у відео зі знищенням "Тюльпана" рашистів