xcounter
#

Як мінімум ще один великий десантний корабель Чорноморського флоту РФ несподівано опинився у ремонті

11565
Як мінімум ще один великий десантний корабель Чорноморського флоту РФ несподівано опинився у ремонті

Понад третини всіх великих десантних кораблів РФ на Чорному морі знаходяться на ремонті

Військово-Морські сили Збройних сил України оприлюднили вкрай цікаву інформацію щодо боєготовності великих десантних кораблів Чорноморського флот РФ. Зокрема у зведенні за 6 червня зазначено, що "в акваторії Чорного моря перебуває до 12 великих десантних кораблів, проте більше третини з них знаходяться в ремонті".

Таким чином, скоріш за все, п'ять російських великих десантних кораблів знаходиться на ремонті. Але відома кількість ВДК на ремонті лише чотири.

Читайте також: Росіяни відстріляли уже понад 300 "Калібрів" та змінили тактику блокади портів України (відео)

Зокрема під час знищення "Саратова" у порту Бердянська пошкодження отримали "Цезарь Куников", який встав на ремонт 13 травня, а також "Новочеркасск". На цей же час ще один ВДК - "Азов" також знаходився на ремонті. А 20 травня на ремонт прибув ще один, на жаль неідентифікований, великий десантний корабель проекта 775.

проект 775
Неідентифікований великий десантний корабель проекта 775, фото, орієнтовно 18-20 травня

Таким чином залишається питання який саме ВДК міг зайти на ремонт. Фактично це може бути один з двох кораблів проекта 1171 "Тапир": "Орск" або "Николай Фильченков".

Або проекту 755: "Ямал" Чорноморського флоту РФ, або один з шести, які були перекинуті у Чорне море напередодні вторгення: "Калининград", "Минск", "Королев", "Петр Моргунов", "Георгий Победоносец" або "Оленегорский горняк".

Оленегорский горняк бдк
"Оленегорский горняк" був введений в експлуатацію у 1976 році

Також невідомі причини такого ремонту. Але Збройні Сили України не повідомляли про ураження будь-якого великого десантного корабля. Тому можливо має місце виведення на ремонт через технічну несправність, що цілком не дивно для кораблів армії РФ, більшості з яких вже давно 30-40 років.

Читайте також: Рашисти розповіли, які недоліки бачать у своїх "реактивних" танках Т-80БВМ