У відкритому доступі з’явився текст розмови двох рашистів, які вирішили обговорити переваги та недоліки свого основного бойового танка Т-80БВМ. Нинішня війна проти України стала першою, де російські ОБТ типу Т-80БВМ були залучені до реальних бойових дій.
Так оркам довелось на практиці перевіряти, чи мають танки цього типу ще якісь переваги, окрім "реактивності" - в сенсі, швидкості руху аж до 80 км/год по шосе при шаленій витраті пального.
Читайте також: Як рашисти намагались захистити свої танки "мішками" та "мангалами", і чому з цього нічого не вийшло
Узагальнено ситуація виглядає так. Танк Т-80БВМ справді спалює занадто багато пального, чим створює шалені проблеми для логістів армії РФ. Але у орків нема іншого виходу, аніж "літати" на високих швидкостях, щоб хоч так посилити живучість своїх Т-80БВМ.
З таких же мотивів "оптимальний" проміжок для атаки на танках Т-80БВМ – це 2-3 година ночі, на рубіж атаки потрібно висунутись до сутінків. Хоча ефективність таких атак під великим сумнівом, бо тепловізори "Сосна-У" на танках цього типу буквально "фонять" від кожного терикону на Донбасі.
Як і будь-який рашистський танк, Т-80БВМ одразу переходить до "баштометання" по причині детонації боєкомплекту. Тому екіпажі таких танків воліють брати з собою у бій лише 10 снарядів при штатному боєкомплекті в 45 снарядів.
Про застосування керованих ракет "Рефлекс", що входять в боєкомплект цих танків, орки говорять – "можно, но запарно". Натомість нарікають, що їм не вистачає бетонобійних снарядів, які б могли уражати укріплення, "збудовані за стандартами НАТО".
Якщо читати крізь рядки, то рашисти прямо натякають, що бояться нашої із сучасними західними протитанковими комплексами, тому прямо уникають вести бої проти піхотинців ЗСУ. Натомість – прагнуть вести лише "танкові дуелі", але щоб їм протистояли лише наші танки типу Т-64, як бойові машини, що поступаються за характеристиками ОБТ Т-80БВМ.
Але схоже, що тут орки просто поділились "хотєлками" один із одним, бо завдяки "поставкам" від армії РФ наші Збройні Сили отримали значну кількість трофейних танків новіших типів, зокрема ті самі Т-72 або ж навіть Т-80БВМ.
Читайте також: Справжній "парад по передньому краю": бійці 93-ї бригади "потролили" РФ трофейними Т-80