xcounter
#

Хронологія "задимлення" на Кримському мосту: рашисти знову скаржаться на С-200

4293
Кримський міст сьогодні, 12 серпня, фото — Telegram-канал "Крымский ветер"
Кримський міст сьогодні, 12 серпня, фото — Telegram-канал "Крымский ветер"

Окупанти знову плутають, скільки ж всього ракет вдалося "відбити" їхній ППО, то відкривають, то закривають рух мостом, а також "встановлюють димові завіси"

На Кримському мосту знову "неспокійно" — сьогодні вдень, 12 серпня, у соцмережах з неофіційних джерел з’явилися перші повідомлення про вибухи поблизу Кримського мосту, згодом — низка фото та відео, які свідчать про те, що міст ймовірно зазнав чергової атаки.

На поширених кадрах можна побачити, що після повідомлень про вибухи в районі моста було серйозне задимлення — окупанти кажуть, що це була "димова завіса", але крім клубів білого диму (робота термодимової апаратури) на зображеннях також можна побачити й чорний дим.

Читайте також: Далекобійні атаки українських дронів стають концентрованими: про що говорить удар по базі рашистів у Новоозерному

Загалом станом на зараз хронологія подій на Кримському мосту сьогодні виглядає наступним чином:

  • 13:14 — з’явилися перші повідомлення про удари по мосту, а також низка фото та відео з задимленням в районі мосту;
  • 13:30-13:35 — дим навколо моста розсіявся
  • орієнтовно 14:00 — встановлення "нової димової завіси, окупанти кажуть, мовляв, загроза атаки зберігається;
  • близько 14:15 — окупанти повідомляють про відновлення руху по Кримському мосту;
  • орієнтовно 14:45 — рух по мосту знову закритий;
  • 15:00-15:05 — повідомляється про ще два вибухи на Кримському мосту;
  • 15:10 — в районі мосту знову димова завіса, повідомляється про 8 вибухів.

За "офіційною" версією гауляйтера тимчасово окупованого Криму Сєргєя Аксьонова, російське ППО нібито збило дві ракети в районі Керченської протоки, а сам міст "ушкоджень не отримав", згодом Аксьонов повідомив про ще одну збиту ракету.

Водночас російське оборонне відомство каже, що удар було завдано "зенітною керованою ракетою С-200, переробленою в ударний варіант", і що "ракета була своєчасно виявлена та перехоплена в повітрі". Тобто з повідомлення міноборони РФ випливає, що всього була збита одна ракета, а не дві, як каже Аксьонов.

Це вже не вперше, коли окупанти бідкаються про атаки переробленими ракетами С-200 — наприклад, ще на початку липня цього року окупанти заявляли, що збили таку ракету в районі Керчі, а вже наприкінці того ж місяця казали про удари по Таганрогу та Керчі.

Повертаючись до сьогоднішньої ймовірної атаки по Кримському мосту, то поки що остаточно незрозуміло, чи отримав міст пошкодження, водночас Україна офіційно поки що не коментувала цей епізод. У будь-якому випадку, такі систематичні атаки мають які мінімум свій психологічний ефект.

Також нагадаємо, що менш як місяць тому, а саме 17 липня, РФ "проспала" черговий удар катерами-камікадзе по "Кримському мосту", під час якого було пошкоджено два прольоти моста.

Читайте також: Taurus у ЗСУ найближчим часом не буде, у Німеччини навіть не готуються до її передачі й цьому є просте пояснення