xcounter
#

Далекобійні атаки українських дронів стають концентрованими: про що говорить удар по базі рашистів у Новоозерному

5174
Далекобійні атаки українських дронів стають концентрованими: про що говорить удар по базі рашистів у Новоозерному

Далекобійні дрони-камікадзе, точніше літако-снаряди, не мають визначних характеристик для прориву протиповітряної оборони окрім того, що можуть просто перевантажити канальність ворожих ЗРК своєю кількістю

Збройні Сили України сьогодні у ночі 12 серпня здійснили атаку по 943-му центру забезпечення мобілізаційного розгортання армії РФ (974 ЦЗРМ), який знаходиться у поки окупованому Криму біля селища Новоозерне.

Відео з роботою засобів протиповітряної оборони ворога були зняті місцевими жителями, на яких видно пуски зенітних ракет.

Читайте також: РФ могла зробити ракето-бомбу з "Точка-У" і ФАБ-500, та вдарити по Херсонщині

Також міноборони РФ повідомило, у традиційній для себе манері, що загалом в атаці було використано 20 дронів, з яких 14 було збито, а ще шість "пригнічені засобами РЕБ". Звісно, як декларують рашисти, постраждалих та руйнувань немає.

Водночас формулювання "пригнічено засобами РЕБ" у РФ відноситься до так званого "новояза", із серії "хлопки". Бо саме так характеризувались ураження наземних об'єктів українськими дронами починаючи з удару по "Рубльовці", а також всі ураження урядових будівель у самій російській столиці у районі "Москва-Сіті".

Але, якщо взяти за те, що для атаки дійсно було використано 20 дронів-камікадзе, то можливо зробити висновок, що самі удари стають концентрованими. І це дійсно один з небагатьох факторів, який дозволяє зробити використання літако-снарядів ефективним.

Справа в тому, що такі засоби не відрізняються унікальними характеристиками, які гарантують подолання протиповітряної оборони, але дешеві та масові. І за рахунок саме цього фактору можливо застосовувати значну кількість дронів, так званий "рій" для удару по одному об'єкту. Бо кожен ЗРК має обмеження у вигляді канальності - кількості цілей, які може одночасно обстрілювати. І перевантаження ворожих засобів ППО і дозволяють уразити визначені цілі.

Читайте також: РФ з відставанням на 3 роки починає випробування десантної САУ "Лотос", в якій нема жодного сенсу