Військовослужбовці навчаються знищувати не лише особовий склад, але й бойову техніку російських окупантів.
![Військовослужбовці, DefenseExpress](/media/contentimages/d06623797b035da1.jpg)
На відео важливий елемент психологічної підготовки – обкатка танками. Завдання бійця – у повній екіпіровці та зі своєю зброєю зайняти позицію в окопі та спостерігати за рухом панцерника.
Читайте також: Як резонує у світі війна в Україні: аналіз інформаційного поля
В момент, коли танк проїжджає над окопом боєць повинен пригнутися, а відразу після цього – швидко зорієнтуватися, розвернутися та кинути в кормову частину бойової машини муляж протитанкової гранати. Основна мета таких вправ – подолати страх перед танками й іншими бойовими машинами. Критично, щоби військовослужбовець почав діяти миттєво, відразу після проїзду панцерника.
![Військовослужбовці, DefenseExpress](/media/contentimages/83f62379816457f9.jpg)
Як видно з відео – більшість хлопців мають бойовий досвід. Деякі з них проходили раніше обкатку. Військові реагують на важку техніку спокійно. Ті ж, хто не звик до подібних "атракціонів", швидко підтягуються до більш досвідчених колег. Вони безумовно готові іти в бій поруч зі своїми броньованими бойовими машинами та знищувати ворожі.
![Військовослужбовці, DefenseExpress](/media/contentimages/21662379a11554c3.png)
Адже хто, як не ми, кияни та мешканці Київщини захистимо наш край і Україну, – каже ветеран з позивним "Борщагівка". І додає окупантам побажання, з використанням нецензурної лайки.
![Військовослужбовці, DefenseExpress](/media/contentimages/bd6623796edb1d5c.jpg)
Володимир ПАТОЛА
відео автора
Читайте також: Цивілізаційна солідарність з Україною: огляд інформаційного поля