xcounter
#

Ердоган вставив "ще один ніж в спину" Путіну, НАТО зможе вивчити РЛС 91Н6 від С-400

8159
РЛС типу 91Н6 зі складу ЗРК С-400, ілюстративне зображення з відкритих джерел
РЛС типу 91Н6 зі складу ЗРК С-400, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Це дозволить фахівцям НАТО не просто "по гвинтикам" вивчити цей радар, але й дати необхідні рекомендації колегам із ЗСУ

У відкритому доступі з’явились зображення, які свідчать – для охорони загалом та забезпечення протиповітряної оборони для учасників саміту НАТО у Вільнюсі зокрема Туреччина в рамках своїх зобов’язань в Альянсі залучила зокрема радіолокаційну станцію типу 91Н6, що входить до складу зенітно-ракетного комплексу С-400 російського виробництва.

Увагу на це звернув зокрема OSINT-аналітик Airbus/Ben-Reuter, який розмістив відповідні зображення на своєму профілі у Twitter.

Читайте також: Що це за ракетний корабель "Циклон", який рашисти ввели до складу Чорноморського флоту

Досі у відкритому доступі не було згадок про те, що Туреччина використовує придбані в РФ ЗРК С-400 або ж їх окремі елементи в рамках спільних заходів з іншими країнами-учасниками НАТО. Тому новина про залучення від Туреччини РЛС 91Н6 від С-400 для заходів в рамках саміту Альянсу у Вільнюсі уже є сама по собі важливою.

Із відкритих джерел ми можемо дізнатись про те, що в рамках заходів по охороні саміту у Вільнюсі країни НАТО планували зокрема розмістити кілька ЗРК Patriot та NASAMS. Чи була ув’язана із цими ЗРК радіолокаційна станція 91Н6 від Туреччини, даних поки що нема.

РЛС типу 91Н6 зі складу ЗРК С-400, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Але схоже, що фахівці Альянсу використають цю РЛС для зовсім інших цілей – тобто детально вивчити усі її складові, зокрема щоб дослідити, як РФ обходить санкції Заходу для виготовлення такої техніки, окремо з’ясують усі особливості її роботи, і поділяться необхідною інформацією з колегами в ЗСУ для того, щоб наші захисники могли ще більш ефективно знищувати ППО російських окупантів поблизу лінії фронту та на тимчасово окупованих територіях.

РЛС типу 91Н6 в складі ЗРК С-400 відповідає за раннє виявлення цілей, заявлена росіянами дальність виявлення балістичних ракет – до 230 км, аеродинамічних цілей – до 390 км, цілей типу "стратегічний бомбардувальник" - до 570 км.

РЛС типу 91Н6 зі складу ЗРК С-400, ілюстративне зображення з відкритих джерел
Читайте також: РФ хоче зробити керовану бомбу-"етажерку" на базі УПАБ, яка є поки лише "на папері"