xcounter
#

Бої за Времіївський виступ: ЗСУ успішно відкидають ворога на південь від Великої Новосілки

6739
Бійці 35-ої ОБрМП (фото ЗСУ)
Бійці 35-ої ОБрМП (фото ЗСУ)

Під час зрізання Времіївського виступу звільняються селища, які були під окупацією ще з березня 2022 року

Збройні Сили України продовжують наступальні дії на декількох оперативних напрямах, зберігаючи режим інформаційної тиші, коли інформаційне висвітлення має сприяти загальній стратегії. Й відповідно до офіційних джерел за останні декілька днів українські бійці досягли вагомого успіху на так званому Времіївському виступі.

Це район на межі Запорізької та Донецької областей на півдні населеного пункту Велика Новосілка, де ворог був зупинений станом на березень-квітень 2022 року. Але з 9-10 червня 2023 року станом на ранок 12 червня українській бійці вибили окупантів з населених пунктів Нескучне, Сторожеве та Благодатне. Про що повідомлено пресслужба бригад, які продовжують наступальні дії у цьому районі.

Читайте також: Нова атака катерів-камікадзе на корабель рашистів: у МО РФ плутають день і ніч і кажуть про "відбиту атаку"

Зокрема, бійці 68-а окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша повідомили, що звільнили Благодатне, діючи разом із 3-м механізованим батальйоном окремої Президентської бригади та іншими підрозділами Сил оборони України.

Водночас бійці 35-ої окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського звільнили село Сторожове. Обидва селиза знаходяться поряд на різних берегах річки Мокрі Яли.

Наступний населений пункт на південь, який вже спільнотою Deep State позначеній у "сірій зоні" - Макарівка. Й з огляду на все українські бійці просуваються обома берегами річки у бік населеного пункту Старомлинівка, яке є важливим перехрестям з можливістю продовження активних визвольних дій за вкрай вигідними та ефективними сценаріями.

Читайте також: Схоже, євротанк можна буде остаточно поховати: навіщо MGCS, коли є інші варіанти – і вони будуть не в 2040