xcounter
#

У Міноборони заговорили про нові літаки та техніку для Повітряних Сил

3250
У Міноборони заговорили про нові літаки та техніку для Повітряних Сил

Повітряні Сили можуть отримати нову техніку та озброєння: розповідаємо, що саме і чому це потрібно

У середу, 29 квітня, у рамках робочої поїздки до Вінницького гарнізону відбулася зустріч міністра оборони України Андрія Тарана з керівництвом Повітряних Сил Збройних Сил України. На ній, як повідомляє Міністерство оборони України, серед усіх питань було обговорено й закупівлю нових зразків озброєння та військової техніки в інтересах Повітряних Сил.

Андрій Таран
Міністр оборони України під час робочої поїздки до Вінницького гарнізону. Фото: Міністерство оборони України

Це – необхідний крок задля переозброєння української авіації. Але лише обговорень вже буде замало.

Дивіться також: Су-24МР: надзвукова розвідка Повітряних сил України

Нагадаємо: прогнозовані терміни перебування авіаційної техніки у бойовому складі - літаків типу Су-27, МіГ-29, Су-25 – головно вичерпуються у період 2025-2030 років. Щонайменше, такими часовими оцінками нині оперує командування ПС ЗС України.

Тому вже скоро бойова авіація України може зіткнутися з проблемою тотального переозброєння, яку в стислі терміни та з урахуванням поточної ситуації в світі, що сталася через COVID-19, вирішувати буде дуже важко.

Раніше ми готували матеріал, в якому проаналізували питання переоснащення Повітряних Сил України. Він ґрунтується на оцінках та пропозиціях, які були підготовлені фахівцями Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України. Вважаємо, що він актуальний і сьогодні – переглянути його можна за посиланням на фото нижче.

Рішення щодо оновлення парку бойової авіації знаходяться у площині вибору довгострокового напрямку військово-технічного співробітництва України за авіаційною тематикою.

Вони повинні прийматися на найвищому рівні державного управління з урахуванням базових стратегічних документів з національної безпеки та оборони щодо взаємодії та інтеграції з НАТО. І якомога швидше – бо штопору, зрештою, можна й не уникнути.

Читайте також: Коли кількість має значення: DARPA роздає контракти на технології для безпілотників