Під час практичних навчань курсанти 190-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України відпрацьовують питання злагодження, взаємодії між постами пеленгації сигналів, моніторингу радіопростору, пошуку та реєстрації нових мереж.
В програмі підготовки, зокрема, відпрацювання питань пеленгації сигналів виробом Пластун - РП 525. А також відпрацювання тренажу з питань спостереження, перехоплення та подальшої пеленгації джерел та радіомереж "противника".
Читайте також: "Інфозахист" представив нову мобільну систему оптичної розвідки
Про це повідомляєься на офіційній сторінці 190 навчального центру СВ ЗСУ у Facebook.
Малогабаритна тактична система радіорозвідки "Пластун РП-525" є одним з найбільш поширених виробів, що найшли застосування в Збройних силах України, особливо з початком російської агресії проти України. Система призначена для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення.
Такі системи здатні працювати у складі групи. В режимі реального часу вони здійснюють обмін даними для узгодження інформації про розташування джерел радіовипромінювання та їх характеристики для формування єдиного розвідувального поля. Системи забезпечують виявлення радіомереж та робочих частот тактичної (УКХ), засобів зв'язку та передачі даних малих диверсійно-розвідувальних груп; запис аналогових та цифрових каналів передачі даних, визначення місцезнаходження станцій зв'язку з ППРЧ, синхронну пеленгацію та демодуляцію частотно-модульованих сигналів; фіксацію цифрових каналів керування та передачі інформації, місцезнаходження літальних апаратів із БПЛА включно; визначення координат станції РЕБ та засобів передачі даних контр-батарейних засобів.
Наразі на заміну системи "Пластун РП-525" компанією "НВЦ "Інфозахист" пропонується та постачається малогабаритна тактична систему радіорозвідки "Пластун-РП-3000", що призначена для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення в робочому діапазоні 25-3000 МГц. В режимі реального часу система обмінюється даними для узгодження інформації про розташування джерел радіовипромінювання та їх характеристиками для формування карти радіоелектронної обстановки. Ця система розроблена із урахуванням результатів бойового застосування системи радіорозвідки "Пластун РП-525".
Компанія НВЦ "ІНФОЗАХИСТ" діє на українському ринку безпеки і оборони з 2001 року. Вона спеціалізується на створенні дієвих рішень у радіоелектронній розвідці та пеленгації, засобів радіотехнічної розвідки, розробці та застосуванні технічних засобів захисту інформації, заходах з пошуку та локалізації засобів знімання інформації, реалізації рішень систем збору, обробки та аналізу даних.
Найвідомішими продуктами компанії є Мобільний комплекс радіорозвідки ХОРТИЦЯ-М та Малогабаритний тактичний пеленгаційний комплекс PLASTUN-RP3000, який з 2016 року постачається до Збройних сил України та посилено використовується у зоні проведення ООС. Також в компанії розробили та пропонують замовникам багатофункціональний автоматизований пост радіорозвідки APELLA, програмно-визначальний приймач AURIS-R, широкосмуговий радіомоніторинговий приймач MINERVA та інші високотехнологічні продукти.
Раніше Defense Express знайомив читачів з комплексними безпековими рішеннями від НВЦ "Інфозахист", а також повідомляв про те, що в компанії готові конкурувати на міжнародному ринку.
Читайте також: В Україні розширюється пропозиція якісних роз'ємів: НВЦ "Інфозахист" став офіційним дистриб'ютором Fischer Connectors