xcounter
#

Рашисти знову згадали за "бойові матюгальники", але тепер про свої "Языковеды" на базі "Тигрів"

9825
Комплекс "Языковед" російського війська
Комплекс "Языковед" російського війська

Це вже не вперше, коли ворог використовує свої "бойові матюгальники"

Рашисти заявляють, що використовують так званий акустичний комплекс "Языковед", який фактично представляє собою броньований автомобіль "Тигр" з гучномовцем, що призначений для розповсюдження типової російської пропаганди тощо.

Причому експлуатують росіяни свої "Языковеды" саме на тимчасово окупованій Херсонщині — нагадаємо, що у середині листопада Командування морпіхів ВМС ЗСУ офіційно повідомило про те, що нашим військовим вдалося закріпитися на декількох плацдармах на лівому березі Дніпра на цьому напрямку.

Читайте також: У РФ почали тотально бронювати "Контактом" Т-90М "Прорыв" так, що "мангала" вже не видно

Тож виходить, що окупанти у Херсонській області для психологічного впливу вирішили використати й свої так звані "бойові матюгальники", розповідаючи про них у своїх пропагандистських сюжетах.

Росіяни кажуть, що крім своїх "Языковедов" для пропаганди використовують ще й листівки та інтернет-акаунти, тож це насправді вкотре привід нагадати про те, що треба уважно й критично ставитися до сумнівної інформації, яка може бути російськими інформаційно-психологічними операціями (ІПСО).

Це вже не вперше, коли окупанти використовують свої "бойові матюгальники". Наприклад, ще у 2022 році під Ізюмом окупанти в прямому сенсі крутили гімн СРСР зі самохідних звукопередавальних станцій ЗС-88 на базі БТР-80.

Звукопередавальна машина ЗС-88 армії РФ на базі БТР-80
Звукопередавальна машина ЗС-88 армії РФ на базі БТР-80, ілюстративне фото з відкритих джерел

Саме під час звільнення Харківщини ЗСУ один з таких бойових матюгальників взяли як трофей, і ще один знищили разом з іншою технікою противника з ракетної системи HIMARS.

Читайте також: Оголошені наслідки підриву у критично важливому для РФ Сєвєромуйському тунелі БАМ