Це зумовлюється їхньою відносно низькою вартістю та простотою використання, а також ускладненням визначення походження таких БпАК у разі його втрати.
Такі "безпілотники" використовуються з метою ведення повітряної розвідки, коригування вогню артилерії, нанесення та уточнення результатів вогневого ураження, а також оцінки ступеня обладнання і маскування позицій військ.
Читайте також: Нові деталі ударного БПЛА від ДККБ "Луч": повністю автономний та більший за Bayraktar TB2 (відео)
Ведення розвідки
БпАК, що наявні у вільному доступі, дозволяють ефективно вести розвідку як у видимому діапазоні, так і у інших спектрах, зокрема, інфрачервоному (за умови використання мультиспектральних камер).
У першу чергу спостерігається використання загальнодоступних БпАК китайського виробництва. Це зумовлено достатньо низькою вартістю, простотою у використанні, значною варіативністю корисного навантаження, що, у свою чергу, дозволяє проводити повітряну розвідку ефективно, оперативно та без залучення кадрових службовців силових структур або операторів зі значним досвідом.
Ще одним достатньо значним фактором є наявність у відкритому продажі на світовому ринку мультиспектральних камер (камер з можливістю зйомки у видимому, інфрачервоному та інших діапазонах довжин хвиль), що значно ускладнює маскування будь-яких об’єктів.
доступна передплатникам
Щоб отримати доступ, необхідно зареєструватись на сайті та обрати варіант передплати.
РЕЄСТРАЦІЯ