xcounter
#

Західні ЗМІ кажуть, що ЗСУ вже нищать окупантів снарядами DPICM

6010
Снаряд DPICM M864, фото – U.S. DoD
Снаряд DPICM M864, фото – U.S. DoD

Боєприпаси використовують ймовірно на південно-східному напрямку, а також планують нищити ними окупантів поблизу Бахмута

Сили оборони вже використовують касетні боєприпаси на полі бою – про це повідомляє видання The Washington Post, посилаючись на інформацію від українських офіційних осіб.

Наразі про використання касетних боєприпасів українськими військовими відомо таке – що вони були застосовані по позиціях окупантів на південному сході, щоб, як цитує видання неназваного українського чиновника, "зруйнувати траншеї, які уповільнюють просування українських сил".

Читайте також: РФ оголосила необмежену морську війну: загрожують топити всі цивільні судна, які прямують до України

Як стверджується, Сили оборони України нібито також планують використовувати касетні боєприпаси і на Бахмутському напрямку, де зараз у надважких боях наші військові поступово просуваються вперед – мають ініціативу, штурмують ворога та тиснуть на флангах, завдаючи вогневих ударів по місцях розташування противника.

Разом з тим, варто зауважити, що офіційно Силам оборони України чи іншими структурами поки що про використання нашими військовими касетних боєприпасів не повідомлялося.

Спорядження касетних снарядів типу DPICM
Спорядження касетних снарядів типу DPICM, інфографіка від U.S. DoD

Нагадаємо, США доволі довго не наважувалися узгодити важливе рішення про передачу Україні касетних боєприпасів, яке зрештою було прийнято і про передачу яких було оголошено в одному з пакетів оборонної допомоги для Сил оборони України за 7 липня 2023 року – Defense Express детально розповідав, чим особливі касетні снаряди DPICM.

Разом з тим, міністр оборони України Олексій Резніков раніше розповідав, що оборонним відомством було визначено низку принципів, за якими Сили оборони будуть використовувати касетні боєприпаси на полі бою.

Читайте також: Чотири сценарії розвитку повітряної війни з РФ або чому сьогоднішніх темпів поставок зброї недостатньо