xcounter
#

Скільки знадобилось на збудувати корпус в Москві, де можуть робити нові С-400

10805
Новий виробничий корпус для концерну "Алмаз-Антей" в місті Москва, жовтень 2023 року, зображення з відкритих джерел
Новий виробничий корпус для концерну "Алмаз-Антей" в місті Москва, жовтень 2023 року, зображення з відкритих джерел

Але в даному швидкість побудови корпусу ще не означає швидкість запуску там самого виробництва

Російські пропагандистські "ЗМІ" заявляють, що влада Москви збудувала в так званому "індустріальному парку "Руднево" новий виробничий корпус, котрий в свою чергу буде передано рашистській компанії "Алмаз-Антей" виробнику зенітно-ракетних комплексів.

Росіяни стверджують, що вони цей корпус звели начебто в рекордні строки, всього за 8,5 місяців, використовуючи "готові промислові комплекти" для складання окремих важливих елементів цього виробничого корпусу. І що в рамках цієї будівлі начебто буде повністю "замкнуто" весь цикл виробництва та випробування продукції від "Алмаз-Антей", яка виготовлятиметься на замовлення Міноборони РФ.

Читайте також: РФ заявляє, що МиГ-31К з Чорного моря пускатимуть "Кинжал" навіть по HIMARS
Новий виробничий корпус для концерну "Алмаз-Антей" в місті Москва, жовтень 2023 року, зображення з відкритих джерел

Від Defense Express у цій історії можемо поставити такі акценти. З однієї сторони, сам строк будівництва виробничого корпусу всього за 8,5 місяців виглядає вагомим. Але з іншої сторони, тут треба робити поправку на те, що зведено сам виробничий корпус, але ще не поставлено виробничу лінію, і відповідно – рашистам ще знадобиться певний строк, щоб фізично запустити виробництво на цьому об’єкті.

Якщо ж говорити про номенклатуру зброї, яка там може випускатись, то можемо припустити, що там рашисти можуть випускати не тільки ЗРК. І також пригадати про те, що наприкінці вересня 2023 року стало відомо про роботи РФ по переробці зенітних ракет 48Н6 до ЗРК С-400 у квазібалістичні ракети саме для ударів по наземним цілям.

Процес виробництва зенітних ракет 48Н6 до рашистських ЗРК С-400, ілюстративне фото з відкритих джерел

Тоді уже було відомо, що по таким ракетам змін має зазнати дальність пуску, система наведення та ймовірне спорядження бойової частини.

Тим більш, що виробником С-400 є той же "Алмаз-Антей". А зараз у відкритому доступі можна зустріти дані, що обсяг виробництва ракет до ЗРК може коливатись до півтисячі на рік. Тому цілком можна припустити також і те, що саме для майбутнього випуску перероблених 48Н6 рашисти й збудували додатковий виробничий корпус в межах міста Москва.

Раніше Defense Express також розповідав про те, чи дійсно російський С-400 є "бестселером" та як Україна дійсно його знищила.

Викатка рашистського С-400 із цехів заводу, ілюстративне фото з відкритих джерел
Читайте також: Boeing хоче поставити двигун на JDAM та зробити гібрид бомби і крилатої ракети