xcounter
#

Щоб отримати сучасну систему проти дронів від Ізраїля, треба чекати чотири роки

3463
Фото: Elbit Systems
Фото: Elbit Systems

Або як Нідерланди вирішили посилити свій захист проти безпілотних літальних апаратів ізраїльською системою ReDrone

Нідерланди вирішили посилити свої можливості захисту від такої сучасної загрози, як безпілотники, і ізраїльська компанія Elbit Systems отримала контракт на постачання цій країні "багаторівневих" безпілотних авіаційних систем під назвою ReDrone.

Сума контракта становить близько 55 млн доларів, строки виконання — протягом чотирьох років. Сам контракт передбачає постачання "декількох мобільних, стаціонарних та розгорнутих конфігурацій інтегрованого рішення ReDrone" і також навчання екіпажів та логістична підтримка.

Читайте також: Нідерланди закуповують ударні БПЛА MQ-9 Reaper: оголошена вартість та кількість дронів
система проти безпілотників дронів ReDrone Elbit Systems
Система ReDrone, стоп-кадр з відео Elbit Systems

Компанія Elbit Systems позиціонує свій комплекс ReDrone як систему захисту кордонів, аеропортів, морських портів, стратегічних об’єктів, військових баз та військових чи VIP-конвоїв та кортежів, в’язниць тощо.

"ReDrone забезпечує повний, багаторівневий, багатозадачний та перевірений захист від всього спектру загроз БПЛА у широкому діапазоні сценаріїв", — кажуть у компанії.

Система ReDrone може виявляти, ідентифікувати, класифікувати, відстежувати, маніпулювати та усувати одночасно декілька загроз; працює як вдень, так і вночі за будь-яких погодних умов.

Система ReDrone складається з таких компонентів, які об’єднані в єдину систему управління та контролю:

  • удосконалений пошуковий радар DAiR;
  • електрооптична система COAPS-L;
  • датчики розвідки сигналів;
  • високотехнологічні системи електронної атаки.

Нагадаємо, раніше Defense Express розповідав, що ізраїльська Elbit Systems отримала контракт на постачання Нідерландам своїх ракетних систем PULS — за п’ять років Ізраїль має поставити 20 пускових та ракети різних типів.

Читайте також: Нідерланди віддають Україні всі свої F-16 - і це лише початок