xcounter
#

РФ хоче мати на полі бою "автоматизовані групи" дронів-камікадзе

3065
РФ хоче мати на полі бою "автоматизовані групи" дронів-камікадзе

Йдеться передусім про такі зразки, як "Ланцет", "Куб" і SuperCam

Російське пропагандистське видання "РИА Новости" з посиланням на "аналітиків у сфері безпілотної авіації" заявляє, що нібито найближчим часом російське окупаційне військо може розпочати використовувати на полі бою нову тактику застосування баражуючих боєприпасів/дронів камікадзе, що будуть взаємодіяти один з одним — мовляв, розвиток цього озброєння ще не досяг своєї стелі, тож ворог шукає нові способи його посилення.

Читайте також: Скільки компаній в Україні сьогодні виробляють далекобійні ударні дрони, які здатні долетіти до Москви
дрон-камікадзе "Ланцет"
"Ланцет"

Конкретних деталей щодо цих планів не розголошується, відзначається лише те, що "очікується застосування груп баражуючих боєприпасів, що взаємодіють один з одним" — фактично, йдеться про використання у складі рою, технологія на сьогодні не є чимось новим. Також відзначається, що до розвитку цього напрямку будуть залучені такі зразки, як "Ланцет", "Куб" та SuperCam, які активно експлуатуються російським окупаційним військом на полі бою.

Росіяни наголошують на тому, що зараз, попри високий рівень концентрації безпілотників на полі бою, максимальний рівень взаємодії між ними — це розвідувальний безпілотник і ретранслятор, які діють у парі з ударним дроном, щоб забезпечити ураження цілей, що сьогодні є стандартною практикою.

Ворог також наголошує на розвитку технології "машинного зору" для дронів — раніше ми детально розповідали про цю технологію, включно з тим, до чого треба готуватися та чи є такі розробки в Україні. Для розуміння — нижче відео, як ЗСУ нищать дронами-камікадзе з "машинним зором" ворожий зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцирь".

Раніше Defense Express розповідав, що у РФ не сильно економлять на тепловізійних камерах для FPV-дронів, раніше на ворожих дронах була помічена камера Caddx TR2-640, яку у РФ перепродають за ціною у 1322 долари.

Читайте також: Армія США хоче одразу 600 перехоплювачів дронів Coyote 2C по $125 тис за одиницю