xcounter
#

Рашисти кажуть, що через рік матимуть десять "Партизанів" на базі вкраденого Ан-2

73120
ТВС-2МС
ТВС-2МС

Окупанти продовжують роботи над своїм безпілотним літаком "Партизан", строки появи якого вже не раз традиційно переносилися вправо

Російська "оборонка" планує у 2024 році розгорнути свої серійні важкі безпілотники "Партизан" — таку інформацію повідомив голова індустріальної ради Центру "Національної технологічної ініціативи" з профільного напрямку Антон Рязанцев.

За його словами, сьогодні "є дослідно-конструкторські роботи "Партизан" з важкого безпілотного апарата, і у 2024 році планується розгортання і випуск 10 серійних екземплярів".

Читайте також: Як окупанти на бронепоїзді між Мелітополем та Волновахою потрапили під удар ЗСУ

Це вже не вперше, коли строки появи "Партизанів" зміщуються вправо — наприклад, раніше перші безпілотні літаки "Партизан" мали з’явитися ще у 2022 році.

Втім, згодом появу першого дослідного зразка перенесли на 2023 рік — через "заміну імпортних вузлів та агрегатів на вітчизняні", або як ще казали рашисти, через "обставини зовнішнього характеру", іншими словами — через санкції. Водночас у грудні 2022 року заявлялося, що перші два дослідні зразки мають бути готові у 2023 році.

Свій безпілотний літак "Партизан" росіяни називають "транспортним безпілотним літальним апаратом надкороткого злету та посадки з гібридною силовою установкою".

ТВС-2МС
ТВС-2МС

Розробки свого безпілотного "Партизана" рашисти ведуть з 2019 році, у 2021 році вони демонстрували свої напрацювання на базі літака ТВС-2МС, який є вкраденою копією Ан-2.

Як зараз кажуть окупанти, він може літати на відстані 1 тисячі км зі швидкістю понад 300 км/год і нести до 1 тонни корисного навантаження. Хоча він позиціонується суто як транспортний безпілотний літак для перевезення вантажів у важкодоступні місця, таку розробку цілком можливо використовувати і як літаючий бомбовоз-камікадзе.

Читайте також: Бійці ЗСУ за тиждень збили 34 дрони "Ланцет", це дуже важливо