Перший етап триватиме 16 місяців, сказав Пол Турчинський (Paul Turczynski), директор відділу Boeing з глобальних продажів і маркетингу корисних навантажень.
За цей час буде проведена перевірка проекту, а також експлуатаційні випробування з військовими підрозділами.
Читайте також: Лазерна зброя на підході: як зміниться повітряне поле бою
Дочірня компанія Boeing Digital Receiver Technology (DRT) уклала контракт з армією в квітні, щоб побудувати TLS на першому етапі за 7,6 мільйонів доларів.
Lockheed Martin отримали другий контракт у травні вартістю 6 мільйонів доларів. Армія має намір вибрати одного з постачальників по закінченню 16-місячного періоду.
Система TLS забезпечує ситуаційну обізнаність, електронні атаки і дієву розвідки для силового захисту
Система має надати військовим "здатність розуміти радіочастотний спектр, уміння його характеризувати, і використовувати наявну інформацію", додав Турчинський - "а потім діяти так, щоб погіршити, зруйнувати, і маніпулювати військами ворога і дійсно забезпечити переважання нашої сили в спектрі, оскільки електромагнітний спектр стає все більш завантаженим середовищем".
Загалом компанія надасть три машини по завершенню першого етапу. Вони будуть проходити експлуатаційні випробування і оцінки, щоб солдати могли опанувати ці технології і забезпечити зворотний зв'язок. Цей крок включає в себе ознайомлення солдатів з інтерфейсом, як він працює у транспортному засобі, і які можливості надає, каже Турчинський.
Армія також зможе вносити свій вклад протягом всього процесу. Очікується, що перші підрозділи отримають TLS у 2022 фінансовому році.
Читайте також: Інноваційний вертоліт Sikorsky-Boeing Defiant встановив новий рекорд швидкості (відео)