xcounter
#

Якщо вчасно не замовити авіаносці, то низка постачальників може просто закритися, скаржаться у США

10968
Фото —U.S. Navy
Фото —U.S. Navy

Водночас проблема з постачальниками вплине не тільки на цей проєкт, але й на галузь в цілому, зокрема на будівництво підводних човнів

Якщо Військово-морські сили США вирішать відкласти заплановану закупівлю авіаносців Gerald R. Ford, то можуть суттєво постраждати постачальники критично важливих комплектуючих для цих кораблів — таку заяву у понеділок, 8 січня, зробили у суднобудівній компанії Huntington Ingalls Industries (HII) — зволікання із закупівлею серйозно вплинуть на ланцюжки постачань, які ще відновлюють після збоїв через пандемію.

авіаносець класу Ford CVN-78
MC1 William Spears/U.S. Navy

Наразі американський флот вже закупив чотири авіаносці класу Gerald R. Ford (з яких один перебуває на озброєнні), і нещодавно у ВМС США заявили, що служба зараз обмірковує питання, а коли ж їм варто закупити наступні два кораблі (номер CVN-82 і CVN-83), розповідають у виданні Defense One.

Читайте також: Хоча авіаносець USS Nimitz прослужить ще мінімум 3 роки, ВМС США вже планують його утилізацію

Водночас в HII відзначають, що важлива річ, яку аж ніяк не варто відкладати — це "завчасна закупівля основного обладнання у ланцюжку постачань". У компанії кажуть, що "надзвичайно образлива" інформація про те, що контракт може бути затримано на рік або ж навіть два.

Ба більше, затримки вплинуть не тільки на проєкт авіаносців класу Ford, але й на суднобудівну галузь США загалом, що досить тривожно. "Будь-яка затримка контрактів на авіаносці, ймовірно, рівноцінно, а можливо й сильніше вплине на будівництво підводних човнів", — відзначають у HII.

Тому сьогодні у HII намагаються переконати флот вже в цьому році замовити два кораблі, надавши щонайменше трирічне попереднє фінансування закупівель, щоб усунути подальші ризики і якомога раніше укласти контракти з постачальниками, які б вже могли планувати свої графіки.

авіаносець класу Ford CVN-78
Фото — U.S. Navy by Mass Communication Specialist 2nd Class Riley McDowell

Бо затримка з авіаносцем CVN-82 може серйозно вплинути на й так не досить міцну промислову базу. Як кажуть у HII, майже половина постачальників у рамках проєкту вже ризикують "охолонути". У компанії поки що не прогнозують, що постачальники будуть закривати підприємства у цьому чи в наступному році, але загалом ситуація така, що вони. "досить близькі до цього".

Причому позитивним фактом у контексті авіаносців цього класу, а саме головного корабля USS Gerald R. Ford (CVN-78) є те, що він зрештою може обійтися навіть дешевше, ніж очікувалося — аж на п’ять мільярдів доларів у рік менше у порівнянні з попередником, авіаносцем класу Nimitz і на мільярд більше за цільовий показник економії у 4 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше Defense Express розповідав, що США вивели зі Середземного моря найновіший авіаносець Gerald Ford після 8 місяців чергування.

Читайте також: РФ списала на берег МиГ-29К та Су-33 з "Адмирала Кузнецова", що натякає на стан авіаносця