xcounter
#

Найголовніше у Програмі розвитку авіабудування України до 2030 року: інтерв'ю з Тарасом Коваленко

1123
Найголовніше у Програмі розвитку авіабудування України до 2030 року:  інтерв'ю з Тарасом Коваленко

Заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тарас Коваленко спеціально для Defense Express розповів про базові аспекти Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки, що була розроблена Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості.

Україна намагається зберегти та розвинути авіаційні компетенції, втілити перспективні проекти по будівництву літаків, і також – повною мірою розкрити експортний потенціал нашої авіаційної галузі.

Щоб зусилля в цьому напрямку були продуктивними, потрібна профільна державна програма. Подібний документ наша держава приймала ще понад 10 років тому, але з того часу системних зусиль по розвитку авіаційної галузі – не було.

Читайте також: "Битва" за винищувач для Повітряних Сил: що пропонують Мінстратегпром та Укроборонпром

Мінстратегпром заповнив цю лакуну, Кабмін затвердив Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної галузі, яка розрахована до 2030 року, і за якою в наступні 10 років наш авіапром має дати продукції порядку 300-350 мільярдів гривень.

Заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тарас Коваленко спеціально для Defense Express розкрив, який обсяг ресурсів держава готова витратити для втілення Державної науково-технічної програми по авіаційній галузі.

Заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тарас Коваленко

Також він розкрив, який проект "Антонова" може бути втілений лише в кооперації із зовнішніми партнерами, бо потрібні буквально мільярдні вливання.

Ну і врешті – за якими етапами буде розвиватись програма Ан-178, і хто ще з держструктур, окрім Збройних Сил України, готові замовляти літаки українського виробництва.

Мінстратегпром готовий інвестувати ресурси не лише в розробку нових літаків, але й також - у підготовку нових кадрів для авіаційної промисловості

Defense Express анонсує – ми також викладемо на наші шпальти й більш детальний виклад Державної науково-технічної програми по авіаційній галузі до 2030 року, яку розробив Мінстратегпром.

Читайте також: Airbus планує експансію A400M, "Укроборонпром" відмовився від перспективного Ан-188