xcounter
#

AMX-10RC та M2 Bradley: колісний танк (чи ні) для дій у прориві та наймасовіша БМП з США для України

6163
AMX-10RC та M2 Bradley: колісний танк (чи ні) для дій у прориві та наймасовіша БМП з США для України

​У новий 2023 рік Україна входить з активізацією союзників у постачанні бронетехніки, чому й присвячений подкаст Defense Express

Сьогодні 6 грудня очікується офіційне повідомлення щодо виділення першої партії з одразу півсотні американских БМП M2 Bradley. Ця інформація вже підтверджена на рівні Пентагону.

А цій події передувало оголошення передачі з Франції бойових машин AMX-10RC які мають посилити ЗСУ. Як і будь-яка техніка ця машина має свої специфічні особливості, які треба враховувати під час оцінки і під час пошуку її місця у строю. Тим паче, що у французькій армії вона зазначається, як бойова броньована розвідувальна вогнева машина, а не колісний танк.

Читайте також: Рашисти вигадали новий "захист" від "бавовни" для кораблів з "Калібрами", нагадує стиль Першої світової

І хоча внутрішня класифікація збройних сил Франції - це справа французів, а 105-мм гармата - це 105-мм гармата, вкрай важливо розуміти концептуальність AMX-10RC і всі її аспекти.

Водночас щодо M2 Bradley питань взагалі немає - одна з наймасовіших БМП у світі, яка є основною у армії США. І ці машини для Пентагону не мають вкрай високого значення, бо їх за доволі символічні кошти просто віддавали союзникам. Але виникає питання її обслуговування.

Читайте також: Німеччина розширює виробництво боєприпасів одразу у двох східних країнах НАТО