xcounter
#

Нове типове бронювання БМПТ "Терминатор": й мова не лише про "мангал" з ланцюгами

8112
Нове типове бронювання БМПТ "Терминатор": й мова не лише про "мангал" з ланцюгами

Російський БМПТ "Терминатор" отримав нове типове рішення з посилення бронювання, яке призначене для посилення захисту від атак дронів

У РФ показали нову схему додаткового захисту бойових машин підтримки танків "Терминатор", враховую те, що на відео помічено одразу дві машини з однаковими змінами, скоріш за все мова йде про типове рішення.

Головною рискою якого звісно є "мангал", але на відміну від танків на "Терминатор" він має простішу конструкцію та йде без встановлення на нього динамічного захисту. Але по боках він має ланцюги, які мають захистити від бокового удару FPV-дроном чи реактивною гранатою.

Читайте також: Туреччина не відкидає своїх планів на Eurofighter Typhoon, але треба дозвіл Німеччини

Встановлення "мангалу" з ціпками, на який додатково накинули маскувальну сітку, призвело до паралельногонегативного результату. Оглядовість машини, яка доволі висока за рахунок встановлення панорамного прицілу на бойовий модуль, значно знизилась. Також під питанням вплив "мангалу" на роботу датчика вітру, інформація з якого закладається у систему управління вогнем.

Лобова проєкція машини залишилась у плані захисту без змін. Встановлення на нижню лобову деталь контейнерів з динамічним захистом не проглядається, але цілком може бути додана вже безпосередньо у прифронтовій зоні. Також на одній з машин помічено встановлення гумових елементів у цій зоні.

У кормі "Терминатор" отримав додатковий захист з панелей, які встановлюються на інші російські танки.

Ці додаткові елементи складаються з двох сталевих листів між якими закладено гумові листи.

Додатковий захист Т-72Б3
Додатковий захист Т-72Б3

У боковій проєкції захист БМПТ "Терминатор" не зазнав, він також складається з цих елементів встановлених у три ряди.

Таким чином додаткове бронювання БМПТ "Терминатор" хоч й має ціль забезпечити додатковий захист від FPV-дронів та скидів, але цілком має доволі значні лакуни

.

Читайте також: У чому секрет успіху потоплення ракетного катера "Инвановец"