xcounter
#

ЗСУ захопили на Харківщині рідкісну РЛС рашистів до комплексу "Зоопарк-1М" (фото)

8138
РЛС 1Л261 із складу комплексу 1Л260 "Зоопарк-1М", ілюстративне фото з відкритих джерел
РЛС 1Л261 із складу комплексу 1Л260 "Зоопарк-1М", ілюстративне фото з відкритих джерел

Армія РФ продовжує тікати і лишає по собі цінні "подарунки" для захисників України

У відкритому доступі з'явились фото, які вказують – під час боїв проти армії РФ на Харківщині бійці Збройних Сил України взяли як трофей радіолокаційну станцію рашистів 1Л261 із складу контрбатарейного комплексу 1Л260 "Зоопарк-1М". Це лише друга така РЛС, що стала трофеєм ЗСУ за весь час війни проти рашистів, перша була захоплена наприкінці березня 2022 року.

Ще одну таку РЛС до рашистського "Зоопарк-1М" ЗСУ знищили в серпні 2022 року під час боїв на Запорізькому напрямку. Ну і в квітні 2022 року російські військові проявили фірмове "головотяпство", коли "розбомбили" свій радар 1Л261 об міст у Воронежі.

Читайте також: Рашисти перекидають "заградотряди" на Куп'янськ, пішли Ми-26 та завішані "Контактом" БТР-80 (відео)

Це був не єдиний коштовний трофей, який сьогодні залишила по собі армія РФ, тікаючи з Харківщини. У відкритому доступі з’явилось відео, яке вказує – на околицях Балаклеї орки кинули одну РСВЗ типу БМ-21 та один ЗРК "Тор-М1".

За консервативними оцінками аналітиків порталу Oryx, цей "Тор-М1" - перший за час війни, що став трофеєм ЗСУ. За цими ж оцінками, за час війни проти РФ бійці ЗСУ взяли як трофей мінімум 17 одиниць ворожих БМ-21 "Град"

.

Читайте також: Росіяни хотіли "затримати" ЗСУ на Харківщині за допомогою ТОС-1 "Буратино", але у них "щось пішло не так"