xcounter
#

ЗСУ вполювали ще чотири С-300 та рідкісну РЛС для виявлення балістичних ракет "Имбирь" від ЗРК С-300В

34515
У ОК "Південь" заявили про знищення декількох С-300 та радару від ЗРК С-300В
У ОК "Південь" заявили про знищення декількох С-300 та радару від ЗРК С-300В

РЛС 9С19 "Имбирь" - входить до складу вкрай рідкісного навіть у РФ ЗРК С-300В, який призначений для знищення балістичних ракет

Українські військові продовжують вдале полювання та зменшення "поголів'я" рашиських зенітно-ракетних систем С-300, які армія РФ використовує для терористичних ударів по містах. За останню добу у південних областях України було знищено одразу чотири ворожих ЗРК С-300.

Більше того з ними був знищена РЛС 9С19 "Имбирь", що входить до складу ЗРК С-300В та призначена, в першу чергу, для виявлення балістичних ракет, повідомило Оперативне командування "Південь"

Читайте також: Як РФ своїми системами РЕБ може "спалити", що готує повторний "Київ за три дні" з Білорусі

"Достеменно встановлено, що з ворожих лав викреслено 39 рашистів, 4 зенітно-ракетні системи С-300, радіолокаційну станцію "Імбир", автоматичний міномет 82-го калібру "Волошка", 9 одиниць броньованої та автомобільної техніки", - йдеться у заяві ОК "Південь".

Зазначимо, що якраз РЛС "Имбирь" є вкрай цінним трофеєм, бо комплекс С-300В, який попри назву майже повністю відрізняється від С-300П та створювався, в першу чергу, як засіб протиракетної оборони проти балістичних ракет типу Pershing, вкрай рідкісний навіть у РФ. За наявними даними у строю рашиської армії лише близько 20 зенітних ракетних комплексів С-300В, у складі яких по одній РЛС 9С19 "Имбирь".

РЛС 9С19
РЛС 9С19 "Имбирь"

Ця РЛС має можливість виявляти балістичні цілі типу Pershing на дальності від 75 до 175 км і фактично була головним елементом, який забезпечував протиракетні можливості всього комплексу С-300В.

Також спроба використати С-300В, чи його елемент у вигляді 9С19 "Имбирь", на півдні пов'язана з тим що саме завдяки йому рашисти, скоріш за все, намагались локалізовувати пуски HIMARS для максимально швидкого вогню у відповідь. Але, як довела практика, безрезультатно.

Читайте також: Для Повітряних Сил ЗСУ знайшлося ще чотири штурмовики Су-25: ці літаки колись належали Україні – ЗМІ