xcounter
#

ЗСУ розтрощили "змішану" БТГ: підраховано катастрофічні втрати ворога у спробі переправитися через Сіверський Донець

40332
Чергова розбита понтонна переправа, фото InformNapalm
Чергова розбита понтонна переправа, фото InformNapalm

Наші військові знають, як влаштувати ворогу справжню "Чорнобаївку"

Збройні Сили України знищили чергову переправу ворога, яку той навів через річку Сіверський Донець, намагаючись врятувати десант ЗС РФ, який потрапив у "пастку", розповідає спільнота InformNapalm.

Так, зазначається, що сьогодні, 12 травня, рашисти здійснили спробу евакуювати той десант, який два дні назад зміг перейти через Сіверський Донець, однак потрапив під удари артилерії ЗСУ.

Читайте також: ЗСУ показали, як "по-партизанськи" запускають ракети Brimstone (відео)

Однак переправа, через яку хотіли евакуюватися рашисти, була знищена ЗСУ, тому вони просто кинули свою техніку і перепливли річку.

Загалом підрозділи рашистської окупаційної армії, після спроб навести переправу через Сіверський Донець, зазнали просто катастрофічних втрат. Так, як підрахували користувачі у Twitter, усього ворог під час спроб переправитися через річку втратив 73 одиниці різної техніки.

Варто звернути увагу й на таке – серед знищеної техніки можна побачити й БМД, й БТР-Д, тобто, через Сіверський Донець перекидалися піхотні частини у перемішку з десантниками.

Що, у свою чергу, наштовхує на думку, що РФ кинула на той напрямок "змішану" БТГ, сформовану, ймовірно, з залишків тих батальйонно-тактичних груп, які вже брали участь у бойових діях, але зазнали поразки на полі бою і втратили значну кількість живої сили та техніки.

Читайте також: Тотальний розгром переправи рашистів через Сіверський Донець: спалено техніки на батальйон - детальні фото та відео