xcounter
#

З заводу у бій: нова ​бойова машина піхоти "Кевлар-Е" передана Збройним Силам

Нова БМП "Кевлар-Е"
Нова БМП "Кевлар-Е"
89734

ПРАТ Харківський завод транспортного устаткування передав на потреби Української армії дослідний зразок бойової машини "Кевлар-Е". Вона буде застосована по прямому призначенню - для захисту нашої держави від навали агресорів.

Нова машина була принята екіпажем від Військового інституту танкових військ.

Як зазначається у акті прийому-передачі від заводу, "за результатами дослідної експлуатації прошу надати свої зауваження та пропозиції для поліпшення характеристик БМ."

Читайте також: П’ятий день війни: перемовини з присмаком ракетних обстрілів (хроніка подій оновлюється постійно)

До війська бойова машина "Кевлар-Е" передана з бойовим модулем БМ-3М.

Плаваюча БМП
Плаваюча БМП "Кевлар-Е"

Бойова машина "Кевлар-Е", що розроблена в КБ компанії "УкрІннМаш", призначена для транспортування особового складу механізованих підрозділів сухопутних військ і їхньої вогневої підтримки в бою, знищення (ураження) сучасних бойових броньованих і неброньованих машин; низько літаючих не швидкісних повітряних цілей; морських цілей при діях у береговій смузі; інших окремих наземних цілей, на дальності до 5000 метрів.

Відзначається, що ця БМП здатна долати водні перешкоди та дозволяє вести стрільбу з місця, під час руху і на плаву, в умовах прямої оптичної видимості цілі при тумані, дощі, снігу, димових перешкодах у будь-який час доби та року. Новинка має високу рухливість і здатна слідувати за танками, з ходу долати окопи, траншеї та водні перешкоди.

Основні складові бойової машини піхоти від ТОВ
Основні складові бойової машини піхоти від ТОВ "УкрІннМаш"

Бронювання машини, за даними розробника, відповідає стандарту НАТО STANAG 4569 рівень 2 (балістичного та протимінного).

Тобто в лобовій проекції "Кевлар-Е" здатна витримувати вогонь великокаліберного кулемета калібру 12,7 мм, а з інших сторін (бортової та кормової проекції) має стандартний протикульовий захист від стрілецької зброї калібру 7,62 (снайперські гвинтівки СВД або ручні кулемети).

Внутрішній вигляд салону БМП
Внутрішній вигляд салону БМП "Кевлар-Е"
Читайте також: Bayraktar TB2 знищів ще один ЗРК "Бук" окупанта: прицільний удар і вся позиція у вогні