xcounter
#

Новий турецький завод з виробництва дефіцитних 155-мм снарядів з'явиться в Німеччині

3075
Готові корпуси снарядів, які потім споряджатимуться вибухівкою, ілюстративне фото - Desiree Rios for The New York Times
Готові корпуси снарядів, які потім споряджатимуться вибухівкою, ілюстративне фото - Desiree Rios for The New York Times

Німеччина уклала угоду з турецькою компанією Repkon на будівництво заводу з наповнення корпусів 155-мм снарядів вибухівкою, про що це свідчить та чи будуть ці снаряди в Україні

У турецькій військово промисловій компанії Repkon повідомили, про підписання угоди на будівництво заводу у Німеччині з наповнення корпусів дефіцитних 155-мм снарядів вибухівкою. Це вкрай важлива угода, тому, що через постачання цих снарядів в Україну, власні запаси Німеччини значно спустошились, а наявні виробничі потужності не здатні швидко відновити запаси одночасно підтримуючи їх постачання в Україну.

Також ця угода може свідчити про те, що колосальних зусиль Rheinmetall з збільшення масштабів виробництва снарядів, виявилось недостатньо для покриття потреб Європи та України особисто, про, які ми писали раніше.

Читайте також: Що треба для робіт по своїм балістичним ракетам на понад 3000 км, і як на це можуть відповісти США
Один із цехів заводу
Один із цехів заводу "Мескіто", фото - Desiree Rios for The New York Times

Раніше турецька компанія Repkon вже укладала схожі угоди в США, Азербайджані та Пакистані. Зокрема в США, компанія Repkon разом з General Dynamics побудувала завод "Мескіто" який наразі здатен виробляти 30 тисяч снарядів на місяць, а вже в цьому році зможу сягнути показників в 100 тисяч снарядів на місяць, про що ми в Defense Express писали раніше.

Вірогідно, незалежно від того чи будуть йти активні бойові дії на території України, снаряди з нового заводу в Німеччині будуть постачатись в тому числі і в Україну, проте відбудеться це не раніше ніж у 2027 році, адже саме стільки часу займе його побудова. Також варто уточнити, що новий завод буде займатись саме не виробництвом снарядів в цілому, а одним з його етапів, а саме наповненням готових корпусів вибухівкою.

Процес створення корпуса снаряда
Процес створення корпуса снаряда, фото - Repkonарто.

Варто зазначити, що за приблизною оцінкою міністра оборони України Рустема Умєрова, через активність бойових дій в Україні - Україна потребує близько 200 тисяч снарядів калібру 155-мм, на місяць, тому новий завод значно покращить загальну ситуацію з 155-мм снарядами в світі та Україні.

Читайте також: Іспанська армія на відео показала, як за досвідом ЗСУ буде штурмувати окопи, що впало у вічі