xcounter
#

Компанія зі складу корпорації "Клівер" передала ВМСУ партію відновлених морських мін (фото)

3178
Відремонтовані фахівцями НВК "Клівер" для ВМСУ корабельні міни
Відремонтовані фахівцями НВК "Клівер" для ВМСУ корабельні міни

Військово-морські сили отримали від приватного підприємства відремонтовані якірні та протидесантні міни

Одна з компаній зі складу ТОВ "Науково-виробнича корпорація "Клівер" передала представникам Міноборони партію відновлених корабельних мін (так звані "малі якірні" та "контактні протидесантні" варіанти виробів).

Відзначається, що замовлення Військово-морських сил було виконано приватним підприємством достроково.

Читайте також: Радянські торпеди для американських "Айлендів": чи зроблять вони катери боєздатними
морськи міни ВМСУ

Варто додати, що окрім виконання поточних державних контрактів з відновлення морського озброєння (мін та торпед, що стоять на озброєнні ВМСУ), на НВК "Клівер", за попередньою домовленістю з Командуванням ВМС ЗС України, також проводять роботи з вивчення можливості модернізації морських авіаційних та універсальних донних мін типу АМД та УДМ.

морськи міни ВМСУ

Також компанія працює над відновленням та модернізацією низки гідроакустичних станцій та створенням оптико-електронних систем оперативно-тактичного призначення й комплексів для підготовки операторів гідроакустичних засобів.

гідроакустична станція

Зокрема один таких спеціальних автоматизованих комплексів для навчального класу підготовки операторів гідроакустичних засобів (для освоєння роботи гідроакустичної станції МГК-345 "Бронза" та підкильної гідроакустичної станції МГК-335 "Платина") минулого року отримав 198-й навчальний центр ВМС України.

Читайте також: Острови невезіння українських кораблебудівників