xcounter

Компанія зі складу корпорації "Клівер" передала ВМСУ партію відновлених морських мін (фото)

3000
Відремонтовані фахівцями НВК "Клівер" для ВМСУ корабельні міни
Відремонтовані фахівцями НВК "Клівер" для ВМСУ корабельні міни

Військово-морські сили отримали від приватного підприємства відремонтовані якірні та протидесантні міни

Одна з компаній зі складу ТОВ "Науково-виробнича корпорація "Клівер" передала представникам Міноборони партію відновлених корабельних мін (так звані "малі якірні" та "контактні протидесантні" варіанти виробів).

Відзначається, що замовлення Військово-морських сил було виконано приватним підприємством достроково.

Читайте також: Радянські торпеди для американських "Айлендів": чи зроблять вони катери боєздатними
морськи міни ВМСУ

Варто додати, що окрім виконання поточних державних контрактів з відновлення морського озброєння (мін та торпед, що стоять на озброєнні ВМСУ), на НВК "Клівер", за попередньою домовленістю з Командуванням ВМС ЗС України, також проводять роботи з вивчення можливості модернізації морських авіаційних та універсальних донних мін типу АМД та УДМ.

морськи міни ВМСУ

Також компанія працює над відновленням та модернізацією низки гідроакустичних станцій та створенням оптико-електронних систем оперативно-тактичного призначення й комплексів для підготовки операторів гідроакустичних засобів.


Spaitech


гідроакустична станція

Зокрема один таких спеціальних автоматизованих комплексів для навчального класу підготовки операторів гідроакустичних засобів (для освоєння роботи гідроакустичної станції МГК-345 "Бронза" та підкильної гідроакустичної станції МГК-335 "Платина") минулого року отримав 198-й навчальний центр ВМС України.

Читайте також: Острови невезіння українських кораблебудівників