xcounter
#

Стала відома дальність нових бомб УМПБ Д-30, якими рашисти закидують Харків

22278
Стала відома дальність нових бомб УМПБ Д-30, якими рашисти закидують Харків

УМПБ Д-30СН - нова плануюча бомба з додатковим двигуном, яка має більшу дальність скидання, у порівнянні із комплектом УМПК

Рашисти вперше виклали якісне зображення використання нових далекобійних бомб УМПБ Д-30СН, які з березня активно застосовуються для ударів по українських містах. Зокрема для методичних терористичних неприцільних бомбардувань Харкова.

На наявному зображені зафіксовано скидання чотирьох таких бомб, які створені на базі ФАБ-250. При цьому лише у трьох з них розкрилось оперення. А ось четверта вочевидь є поясненням таких ситуацій, як обвал багатоповерхового будинку у Бєлгороді. Але найголовніше - це можливість локалізувати місце скидання, що і було проведено Defense Express.

Читайте також: Знищено літак групи "Русские Витязи": другий удар по авіабазі "Кущевская" на Кубані на якій не було ППО
УМПБ Д-30СН

І хоча невідомо куди саме були запущені ці бомби, скоріш за все мова йде про черговий удар по Харкову, на що вказує напрям польоту бомб. І він був завданий з фронтового бомбардувальника Су-34, який знаходився у районі населених пунктів Шеіно, Аркадієвка та Ушаково Бєлгородської області.

УМПБ Д-30СН дальність

І тоді, якщо удар завдавався по Харкову, орієнтовна дальність застосування УМПБ Д-30СНскладає близько 90 км. Водночас до кордону від місця скидання, по прямій, 50 км, а від району Вовчанська за який зараз йдуть бої близько 40 км.

Наразі неможливо говорити про те, що 90 км для УМПБ Д-30СН є саме максимальною дальністю, але це вже параметр, який дозволяє здійснювати оцінку ризиків.

УМПБ Д-30СН дальність

І тоді УМПБ Д-30СН має на 20-30 км більшу дальність ніж відомі комплекти УМПК, дальність застосування яких складає у версії для ФАБ-500 - близько 60-65 км за умови висотного високошвидкісного польоту носія.

Читайте також: AGM поставили на Piranha HMC, і вийшла цікава САУ Radhaubitze