xcounter
#

Слідом за С-400 рашисти перекинули ЗРК "Тор": "мелітопольський дрифт" не вийшов

5568
 ЗРК "Тор"
ЗРК "Тор"

У поки що окупованому Мелітополі рашисти самі завалили свій ЗРК "Тор"

Окрім того, що Збройні Сили України активно знищують зенітні ракетні комплекси армії РФ, самі рашисти вкрай активно почали допомагати у цьому процесі українським бійцям. Й після того, як вчора, 20 квітня, перекинули на трасі під Тулою машину комплексу С-400, завалили на бік ЗРК "Тор" у Мелітополі.

На фото з місця подій видно, що зенітний ракетний комплекс лежить на боку на перехресті, а поряд з ним вже знаходиться трал та інженерна техніка. Стан самої машини оцінити важко, але у будь-якому випадку машина з коштовною електронікою у будь-якому випадку має лише одну дорогу - на ремонтне підприємство.

Читайте також: Збивати "Іскандери" може комплекс Arrow 3, і одна з країн хоче мати його у себе на озброєнні

ЗРК Тор Мелітополь

З огляду на інші фото, скоріш за все механік-водій комплексу не впорався із керуванням під час повороту або намагався виконати дрифт. У результаті машина із специфічним високим центром мас просто перекинулась.

ЗРК Тор Мелітополь

Варто зазначити, що загалом у РФ не так багато ЗРК "Тор", орієнтовно (за Military Balance) близько 120 одиниць на 2021 рік, з яких невідома кількість була знищена та захоплена ЗСУ. Також він доволі коштовний, бо на експортному ринку РФ його, за наявною інформацією, продавала з цінником близько 50-60 млн доларів за один ЗРК.

Але в цілому ситуація, коли за декілька днів армія РФ встигає через свої дії втратити дві машини комплексів протиповітряної оборони, а також вгатити бетонобійною бомбою БетАБ 500ШП по Бєлгороду, виглядає доволі систематичними ознаками деградації рашистів, яка проявляється у несправності техніки та ненавченості екіпажів.

Читайте також: Рашисти вперто запевняють, що збили GLSDB та показали Бук-"дриґалку" з якого ледь на впали ракети (відео)