xcounter
#

Скільки годин налітав Bayraktar TB2: у Baykar відзвітували про черговий ювілей

5497
Скільки годин налітав Bayraktar TB2: у Baykar відзвітували про черговий ювілей

Сьогодні у Baykar працюють над новим озброєнням для своїх TB2, щоб вони могли якнайкраще нищити цілі на полі бою

Турецька оборонна компанія Baykar оприлюднила повідомлення, в якому розповідає про чергове досягнення їхніх розвідувально-ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 — ці безпілотники налітали вже 750 тисяч годин.

Для прикладу, позначку у 300 тисяч годин ці БПЛА перетнули у лютому 2021 року, тобто, виходить, що менш як за два роки TB2 у два з половиною рази збільшили цей показник і впевнено прямують до 1 млн годин нальоту.

Читайте також: Сервісний центр Baykar буде створений попри війну: обслуговувати Bayraktar TB2 будуть в Україні

Компанія публікує кадри, на яких демонструє низку різних країн, що мають на озброєнні цей безпілотник, а також кадри бойового застосування, наприклад, азербайджанськими військовими, коли Bayraktar TB2 брав участь у знищенні вірменської протиповітряної оборони.

Чи, наприклад, в Лівії, де турецький безпілотник став серйозною загрозою для російських зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир".

І звичайно, в Україні — хоча сьогодні кадри з тим, як Bayraktar TB2 знищує російську зброю дійсно рідкісні, але на початку 2022 року цей безпілотник зіграв важливу роль у знищенні російських засобів ППО, бронетехніки, а також ешелонів з пальним, що значно сповільнювало рух вперед ворожого війська.

Сьогодні в турецькій компанії працюють над тим, щоб розширити можливості цих безпілотників, зокрема і з урахуванням тих умов, які диктує сучасне поле бою. Наприклад, TB2 мають отримати міні-крилаті ракети Kemankeş — "вбивці ППО", що можуть нищити цілі на відстані у 200 км.

Нагадаємо, що в липні цього року було офіційно повідомлено про старт будівництва заводу з виробництва турецьких БПЛА в Україні. А також про укладення договору з Baykar щодо створення в Україні сервісного центру з ремонту та обслуговування турецьких БПЛА.

Читайте також: Туреччина зробила Bayraktar TB3, що може злітати з корабля та піде в серію у 2024 році (відео)