xcounter
#

Росіяни показали новий захист літаків проти дронів, кращий чим шини на Су-34

21227
 Росіяни відпрацьовують варіант захисту від БПЛА на списаному Су-27, вересень 2023 року, зображення з відкритих джерел
Росіяни відпрацьовують варіант захисту від БПЛА на списаному Су-27, вересень 2023 року, зображення з відкритих джерел

Окупанти шукають більш надійні та систематичні рішення для захисту своєї авіації проти наших безпілотників

У відкритому доступі з’явились фото, які вказують – російські військові продовжують відпрацьовувати технічні рішення для захисту своїх бойових літаків від уражаючих елементів на випадок нових атак українських безпілотників.

Одним із таких можливих рішень для самих росіян стала побудова імпровізованих легких ангарів, які по суті є каркасами під сітку-рабицю. Ймовірно, військові ворога розраховують, що це має працювати за тими ж принципами, як захист нашої артилерії проти російських "Ланцетів", або ж можливо й "уловлювати" уламки, які можуть падати при підриві бойових частин наших БПЛА.

Читайте також: Як так, що РФ в 2023 році планує отримати аж чотири Ту-160М, хоча не зробить жодного
Росіяни відпрацьовують варіант захисту від БПЛА на списаному Су-27, вересень 2023 року, зображення з відкритих джерел

Але тут є показовим, що для демонстрації такого технічного рішення самі росіяни взяли списаний Су-27. Це може свідчити про те, що такий формат захисту літаків від нальотів наших БПЛА самими окупантами ще тільки відпрацьовується, і ще може зазнати певний трансформацій.

Водночас, як можемо додати від Defense Express, якщо загарбники вирішать використовувати хоча б такий формат захисту своєї бойової авіації від наших безпілотників, це їм точно дасть значно кращий ефект, аніж спроби обкладати шинами навіть Су-34.

Росіяни обклали свій Су-34 шинами, ймовірно для захисту від БПЛА, вересень 2023 року, зображення з відкритих джерел

Шини на літаках тактичної та стратегічної авіації не захищають від будь-яких засобів ведення розвідки, систем наведення крилатих ракет західного зразка або уражаючих елементіввід БЧ на наших дронах, але натомість тільки збільшує час передполітної підготовки.

Цікаво, що до цього моменту, тобто на початку серпня 2023 року російські пропагандисти уже "світили", що дещо схожі укриття для своїх літаків росіяни звели на аеродромі "Балтимор" у Воронежі для своїх Су-34. Але щоправда, там були укриття лише на чотири літаки, і згори не було ані сітки-рабиці, ані даху, щоб могло захищати від уламків або інших уражаючих елементів.

Нагадаємо, раніше Defense Express розповідав про те, що РФ по факту визнала, що лише один безпілотник Ту-141 зміг пошкодити одразу три Ту-22М3 та одну Х-32.

Імпровізовані укриття для літаків на російському аеродромі "Балтимор" у Воронежі, серпень 2023 року, зображення з відкритих джерел
Читайте також: Арктичні "Панцирі" під Москвою, атака FPV-дрона на "літаючий танк" Ка-52 та інші новини й події тижня