Пуски зенітних ракет підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись у рамках стратегічного командно-штабного навчання "Об’єднані зусилля – 2020".
Читайте також: "Об’єднані зусилля 2020": комплекси "Нептун", "Вільха", "Точка", "Смерч" та "Ураган" ЗСУ розгорнуті на півдні України (відео)
Українські зенітники під керівництвом командувача Повітряних Сил генерал-полковника Сергія Дроздова здійснили виконали стрільби зенітних ракетних комплексів С-300, "Бук" та модернізованих С-125.
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-300](/media/contentimages/f8c5f6da9ec208cb.jpg)
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-300](/media/contentimages/73f5f6da9f87b912.jpg)
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-300](/media/contentimages/8875f6daa034a1d3.jpg)
Також в ході навчань були проведені контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет.
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, Таран, Хомчак](/media/contentimages/0615f6daa1e1a95b.jpg)
За навчаннями зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України спостерігали Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.
Нагадаємо, що Державний випробувальний полігон "Ягорлик" розпочали створювати наприкінці 2018 року. Його будують з урахуванням найкращого вітчизняного і закордонного досвіду.
Полігон придатний для стрільб зі всієї наявної номенклатури озброєння Сухопутних військ, Повітряних сил та Військово-морських сил ЗСУ, а також випробувань перспективного озброєння великої дальності ураження.
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-300](/media/contentimages/e385f6daa3815735.jpg)
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-300](/media/contentimages/9495f6daa431bdea.jpg)
Створенням полігону займаються провідні фахівці Повітряних сил ЗСУ. Полігон будують за принципом технологічності, автономності й екологічності.
На полігоні встановлено найсучасніші системи відеоспостереження та об’єктивного контролю, необхідне обладнання та апаратуру що дозволяють проводити випробовування ракетного озброєння. Уся інформація в режимі реального часу надходить до чергової зміни, яка відповідає за безпеку, та на командний пункт полігона, звідки керівники навчань спостерігають за діями підрозділів і здійснюють управління військами.
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-125](/media/contentimages/0895f6daa598b7f2.jpg)
![Об’єднані зусилля-2020, Defense Express, ЗРК, ВПС ЗСУ, пуски зенітних ракет, С-125](/media/contentimages/96c5f6daa67819b3.jpg)
Читайте також: "Об’єднані зусилля-2020": пройшли випробування модернізованої партії ракет для комплексу "Вільха" (фото)