Також для "Олександра Охрименка" цей вихід став першим вже як військового судна і з військовим екіпажем, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.
Відзначається, що протягом доби штурманською частиною корабля було відпрацьовано такі елементи, як організація підготовки до бою та походу, організація проходу вузини, розходження з цілями та визначення місця корабля різними способами. Також було перевірено роботу головних двигунів, пожежних стволів на лафетах та маневрені елементи корабля, зокрема повороткість та інерція.
Читайте також: «Селена-Х» – сучасна українська інфрачервона система спостереження і розвідки
Також на борту судна перебувала група аварійного-рятувального загону, адже при виході судна в море може трапитися будь-яка позаштатна ситуація.
Нагадаємо, аварійно-рятувальне судно "Олександр Охрименко" це перше універсальне судна такого роду в складі Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Можливості та тактико-спеціальні характеристики судна дозволяють залучати його до проведення пошуково-рятувальних робіт у морі з наданням допомоги аварійним надводним кораблям, підводним човнам та літальним апаратам, рятування екіпажів та буксирування пошкоджених об’єктів. Судно застосовують для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідіймальних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідних та інших спеціальних робіт.
Читайте також: В Україні створена унікальна система спостереження і розвідки «Спин»