xcounter
#

Німці за сім років зроблять лише 38 Eurofighter Tranche 4, і це просто "вражає"

7955
Eurofighter Typhoon німецьких ВПС, ілюстративне фото з відкритих джерел
Eurofighter Typhoon німецьких ВПС, ілюстративне фото з відкритих джерел

А коли подивимось, скільки років знадобилось для початку виробництва партії, то буде ще більш "вражаюче"

Портал Scramble.ln пише, що Airbus Defense почала виготовлення партії нових винищувачів Eurofighter Typhoon для люфтваффе на потужностях в німецькому місті Манчінг. Виготовлення цієї партії літаків було передбачено контрактом від жовтня 2020 року на загальну вартість 5,4 мільярди євро, при цьому німецькі ВПС мають отримати 30 одномісних та 8 двомісних літаків, які мають бути вироблені до 2030 року.

Зазначається, що в цьому випадку Airbus Defense вироблятиме для німецьких ВПС винищувачі модифікації Tranche 4, які відрізнятимуться наявністю конформних паливних баків, оновленим програмним забезпеченням та бортовою РЛС типу AESA та покращеною системою самозахисту літака.

Читайте також: Як збити Ка-52 із С-300, і чому складно знищити літаки з плануючими бомбами
Eurofighter Typhoon німецьких ВПС, ілюстративне фото від Scramble.ln

Також відомо, що люфтваффе замовило поставку 38 винищувачів Eurofighter Tranche 4 для того, щоб замінити таку ж кількість літаків модифікації Eurofighter Tranche 1 Block 5, що постачались німецьким ВПС ще на початку 2000-х років.

Коли німецькі ВПС замовляли виробництво першої партії Eurofighter Tranche 4, то тоді оговорювалось, що обсяг замовлення може скласти навіть 90 нових літаків, а згадані вище 38 винищувачів можуть бути лише "першою ластівкою". З огляду на це, то цілком можливо, що люфтваффе ще збільшать портфель замовлень на Eurofighter Tranche 4.

Але навіть на такому тлі темпи виробництва лише в 38 новітніх літаків за 7 наступних років виглядають "вражаюче". А те, що для початку розгортання виробництва знадобилось ще майже 3 роки, то це виглядає також не менш "вражаючим".

Eurofighter Typhoon німецьких ВПС, ілюстративне фото від Scramble.ln
Читайте також: РФ продала Алжиру ЗРК "Тор-М2К" на білоруському шасі, і тут може бути два варіанти