xcounter
#

Невелике доповнення до спаленого ВДК "Минск": ЗСУ знищили другий за вересень російський "Тунець"

8291
КС-701 "Тунець"
КС-701 "Тунець"

На початку вересня один з російських катерів КС-701 "Тунець" було уражено з безпілотника Bayraktar TB2

Військово-Морські Сили ЗСУ у своїх соцмережах оприлюднили ще одну приємну новину про російський флот — як відзначають у пресслужбі ВМС, українські військові знищили сьогодні ще й ворожий катер.

Йдеться про катер типу КС-701 "Тунець", який Сили оборони Півдня знищили у північно-західній частині Чорного моря. Фото чи відео ураженого катера, а також інші подробиці щодо того, якою саме зброєю його знищили, наразі не повідомляються.

Читайте також: Чому ураження російського підводного човна "Ростов-на-Дону" - це унікальна перша в історії подія

Це вже вдруге протягом вересня, коли рашисти втратили такий катер — у попередньому епізоді відзначився турецький розвідувально-ударний безпілотник Bayraktar TB2, тоді також було знищено й шість окупантів.

Знищення російського катера безперечно стане приємним доповненням до головної події сьогоднішнього дня, коли Повітряні Сили ЗСУ вночі у Севастополі ракетами уразили ВДК та підводний човен РФ.

великий десантний корабель
ВДК "Минск" після ураження, фото — Telegram-канал "Крымский ветер"

Згодом у мережі з’явилося яскраве фото, на якому можна роздивитися, що залишилося від ВДК "Минск" ймовірно після удару ракетами Storm Shadow/SCALP і чи реально взагалі його відновити (спойлер — ні).

Читайте також: Під час атаки України по Севастополю у Starlink знову "стався збій"