xcounter
#

ВАТ "Меридіан" достроково відремонтувало партію БПЛА Spectator-M для ЗСУ (фото)

1228
БпАК "Spectator-M" виробництва ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова
БпАК "Spectator-M" виробництва ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова

Фахівці ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова достроково відремонтували партію безпілотників "Spectator-M" для Збройних сил України

Відзначається, що державне підприємство виконало плановий ремонт безпілотних авіаційних комплексів на чотири місяці раніше від плану попри карантинні заходи.

"Наше підприємство має сучасні виробничі потужності та висококваліфікований персонал, що дозволяє нам виготовляти 100 безпілотників на рік. Виробництво такого масштабу не можна зупиняти, тому ми працюємо за рахунок внутрішніх резервів заводу, навіть під час очікування погоджень бюджетів, ухвалення ДОЗ, та інших процедур, пов’язаних з виділенням коштів. Це дозволяє нам сформувати "стратегічний запас" деталей БпАК, завдяки якому ми маємо змогу виконувати замовлення навіть достроково", - відзначив голова правління ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова В’ячеслав Проценко.

Читайте також: Модернізовані БПЛА Spectator-M1 вперше були поставлені ЗСУ (фото)
БПЛА Spectator-М

Також він додав, що на українському підприємстві ведеться постійна робота з вдосконалення БПЛА та імпортозаміщення комплектуючих на вітчизняні аналоги.

БПЛА Spectator-М

"Трапляються ситуації, коли термін виготовлення БпАКів обмежується не потужностями заводу, а отриманням дозволу на експорт однієї маленької комплектуючої, наприклад, з США. Тому наше конструкторське бюро веде постійну роботу з імпортозаміщення, вдосконалення виробів та розробки нових моделей на основні вітчизняної елементної бази. Ми маємо власну акредитовану сучасну випробувальну лабораторію, де проводяться усі потрібні тести. Завод готовий до виконання нових замовлень для наших військових", - наголосив В’ячеслав Проценко.

БПЛА Spectator-М

Нагадаємо безпілотний комплекс Spectator (різних модифікацій) прийнятий на озброєння Збройних сил та Державної прикордонної служби України й призначений для моніторингу державного кордону, розвідувальних операцій, ведення пошуково-рятувальних операцій, моніторингу водних та лісових масивів, аерофотозйомки тощо.

БПЛА ЗСУ
Тактико-технічні характеристики українських безпілотних комплексів, що постачаються до ЗСУ (за наявними сучасними даними з сайтів виробників)

ВАТ "Меридіан" ім.С.П.Корольова (входить до складу ДК "Укроборонпром") – єдине в Україні підприємство з державною часткою власності, де налагоджено серійне виробництво безпілотної техніки. Всі інші підприємства, що випускають продукцію такого типу (НВП "Атлон-Авіа", ВІК DeViRo, АВК Skyeton, UkrSpecSystems, Spaitech та інші), належать до приватного сектору.

Читайте також: ​АCS-3 від Skyeton: на що здатний унікальний український БПЛА (відео)