xcounter
#

Другий раунд "чим вдарили по Криму" розпочато: на півострові знову "бавовна"

5375
Другий раунд "чим вдарили по Криму" розпочато: на півострові знову "бавовна"

Рівно тиждень назад у Криму сталася перша серйозна "бавовна"

У тимчасово окупованому Криму знову хтось кинув недопалок – палає склад боєприпасів у селищі Майське, що в Джанкойському районі. Про це повідомляється у соцмережах та російських пропагандистських ЗМІ.

Так, мережею стали ширитися відео вибухів з тимчасово окупованого Криму з вибухами та детонацією боєприпасів – зазначається, що недопалок було кинуто у місцях зберігання боєприпасів у військовій частині.

Читайте також: Вміє бити на 300 км: Пентагон звузив кількість кандидатів на "удар по аеродрому в Криму" до двох

Наразі відомо, що "бавовна" розпочалася орієнтовно о шостій ранку 16 серпня. Позиція російського міноборони з цього приводу залишається сталою і вже не дивує – "произошло возгорание, причины выясняются". Також варто зазначити, що, наприклад, від селища Майское до Миколаєва – орієнтовно 240 км, тому питання "чим влаштували "бавовну" залишається актуальним.

Також відомо, що на місце пожежі вже виїхав так званий "голова" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов, а безпосередньо з селища Майське розпочалася евакуація, вивезли понад дві тисячі людей.

Крім того, як повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, у самому Джанкої горіла трансформаторна підстанція – відомо, що станом на дев’яту ранку пожежу було локалізовано.

У контексті цієї новини варто нагадати – у тимчасово окупованому Криму є ще низка цілей, які насправді "смачніші" за Кримський міст і які вже чекають свого "недопалка".

Також нагадаємо – це вже друга серйозна "бавовна" у Криму – 9 серпня, рівно тиждень назад було уражено аеродром "ВКС" РФ.

Читайте також: Починаємо рахувати літаки, які вже точно нікуди не полетять: перші дані про "жест доброї волі" від авіації у Криму