У мережі з’явилися нові фото бронетранспортерів БТР-50, які використовує російське окупаційне військо, йдеться про бойову машину БТР-50ПК, яка озброєна баштою БПУ-1, а також командирський варіант БТР-50ПУ, який ймовірно рашисти використовують як звичайну бронемашину. Фото цих машин оприлюднили у соціально-побутовому журналі "Водограй".

Передусім увага звертається на те, що ці бронетранспортери отримали захист від дронів у вигляді "мангалів", відповідно до інформації джерел цих фото, то ці роботи були виконані наприкінці минулого - на початку цього року, скоріше за все, росіяни використовують ці машини у Донецькій області.
Читайте також: Рашисти показали, як Т-72 переробляють на БТР-сараї, чому саме такі рішення

Власне про те, що росіяни планують використовувати на полі бою старі радянські БТР-50 стало відомо ще фактично два роки тому, у лютому 2023, тоді з’явилися перші зображення, як ворог везе на фронт ці бронетранспортери, відправка в бій цих застарілих машин стала приводом задуматися про те, що ще РФ може дістати зі своїх запасів.

А навесні 2023 року ці машини знову засвітилися на одному з відео, де можна було побачити, що для одного зі своїх БТР-50 рашисти як озброєння обрали зенітні установки ЗУ-23-2.
Водночас у листопаді позаминулого року Сили оборони України знищили перший російський БТР-50 - 110-та окрема механізована бригада показала кадри з Авдіївського напрямку з розбитою бронетехнікою російського окупаційного війська, серед якої якраз і був цей бронетранспортер.

Раніше Defense Express розповідав, чому росіяни не ходять в штурми на БТР-70, та що відбувається з їх БМП після влучання гранат.
Читайте також: Слово "монстр" підходить до БТР-152 із корабельною ГШ-6-30К, показаному в Ємені