xcounter
#

Боєприпаси для ударних дронів від Заводу "Маяк" були застосовані у бойових умовах (відео)

Бомбардування цілі новим боєприпасом з ударного мультикоптера
Бомбардування цілі новим боєприпасом з ударного мультикоптера
21356

Мова йде про використання боєприпасів РКГ-1600, адаптованих українськими зброярами для ударних БПЛА

В мережі було оприлюднено відео успішного використання у бойових умовах українських некерованих боєприпасів з ударного дрона типу R18. Відповідне відео виклали на YouTube -каналі ГО "Аеророзвідка" 10 листопада 2021 року.

Як можна побачити, мультикоптер типу R18 завдає удари по цілям російських окупаційних військ, що перебувають на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської області України.

Читайте також: Важкий БПЛА Akinci отримає ще один український двигун від "Мотор Січ"
БПЛА
Ударний мультикоптер від ГО "Аеророзвідка" з новими боєприпасами виробництва "Завод "Маяк"

При цьому використовуються боєприпаси, схожі на раніше представлені АТ "Завод "Маяк" для озброєння безпілотних апаратів типу "важкий мультикоптер" бойових кумулятивних РКГ-1600.

Навчально-імітаційні боєприпаси HІ-РКГ-1600
Навчально-імітаційні боєприпаси HІ-РКГ-1600

Боєприпас вагою 1,6 кг розроблений зброярами Заводу "Маяк" на основі радянських кумулятивних гранат РКГ-3. За даними АТ "Завод "Маяк", боєприпас РКГ-1600 здатен уразити ціль у радіусі один квадратний метр з висоти 300 метрів.

Раніше повідомлялося лише про випробування некерованих навчально-імітаційних боєприпасів HІ-РКГ-1600, що призначені для тренування операторів ударних дронів.

БПЛА
Ураження цілей з ударного дрона "Аеророзвідки" новими боєприпасами ПАТ "Завод "Маяк" під час навчань ЗСУ на полігоні "Широкий Лан"

Своєю чергою, на відео ГО "Аеророзвідка" можна побачити як схожими на РКГ-1600 "мінібомбами" вражаються різноманітні цілі - бронетехніка, склади з озброєнням та боєприпасами тощо.

БПЛА
Знищення бронемашини бойовиків на Донбасі за допомогою некерованого боєприпасу, схожого на РКГ-1600 від "Завод "Маяк"
Читайте також: Завод "Маяк" розробив ще один боєприпас для ударних БПЛА (фото)