xcounter
#

Ан-225 "Мрія" перевезе рекордний вантаж медичних засобів, долучившись до боротьби з COVID-19

1108
Ан-225 "Мрія" нещодавно пройшла ремонт та модернізацію
Ан-225 "Мрія" нещодавно пройшла ремонт та модернізацію

Ан-225 "Мрія" перевезе 102 т медикаментів, реагентів для проведення лабораторних аналізів, медичних масок та інших засобів захисту, загальним об’ємом у 1000 куб. м​.

Ан-225 "Мрія", який 11 квітня вилетів з Гостомеля, перевезе рекордний за об’ємом вантаж медичних засобів у рамках боротьби з пандемією коронавірусу.

Цей рейс став першим для Ан-225 після технічного обслуговування та модернізації, яку провели фахівці ДП "Антонов". "Мрія" отримала нову систему управління силовою установкою та оновлену авіоніку.

Читайте також: Безпілотник "Фурія" прийнято на озброєння Збройних Сил України (відео)

"Мрія" вже перебуває у китайському місті Тяньцзінь, де в неї завантажують 102 т медикаментів, реагентів для проведення лабораторних аналізів, медичних масок та інших засобів захисту, загальним об’ємом у 1000 куб. м., повідомили агенції Defense Express у ДП "Антонов".

Ан-225
Ан-225 "Мрія" у Тяньцзінь

За всю історію авіації такий об’єм вантажу ще ніколи не перевозився всередині відсіку. Після завантаження найбільший у світі транспортний літак здійснить переліт до Варшави.

Ан-225
Екіпаж Ан-225 "Мрія"

Нагадаємо, що українскій "Мрії" належать понад 250 рекордів у галузі авіації, зокрема і перевезення моноватажу вагою у 187,6 т, а також абсолютний рекорд з вантажопідйомності у 253,8 т.

Повітряний флот "Антонова" з початку березня виконує перевезення вантажів, необхідних для боротьби з коронавірусом. До цієї місії окрім "Мрії" ще раніше було залучено п’ять Ан-124 "Руслан", Ан-26 та Ан-22 "Антей", які вже привезли понад 1000 т.

Ан-124
Завантаження літака "Антонов"

Окрім того, ДП "АНТОНОВ" за мінімальний час переорієнтував частину виробничих потужностей до пошиття захисних масок, а також власними силами відновив 11 кисневих систем, встановлених в лікарні №5 у Києві.

Антновіці закликають не наражати на небезпеку себе та оточуючих
Джерело фото: ДП "Антонов"
Як відомо, Понад 10% екіпажу авіаносця США "Теодор Рузвельт" хворі на коронавірус
ТЕГИ Антонов