xcounter
#

Румунія закупила озброєння для своїх новітніх БТР Piranha V

3414
Фото: Romanian defense ministry
Фото: Romanian defense ministry

На початку цього року Румунія оголосила про плани закупити ще 150 таких БТР

Дочірня компанія ізраїльської Elbit Systems – Elmet International SRL – отримала контракт від General Dynamics European Land Systems (GDELS) на постачання озброєння для румунських бронетранспортерів Piranha V. Контракт на суму 120 млн доларів буде реалізований в Румунії протягом трьох років, йдеться у пресслужбі компанії.

Згідно з контрактом, Elbit Systems має поставити та інтегрувати у бронетранспортери низку систем озброєння. Передусім це безпілотний бойовий модуль UT30 MK2 з 30-мм автоматичною гарматою Bushmaster Mk 44.

Читайте також: Румунія у трикутнику вибору нового танка: Leopard 2, Abrams та K2

Крім того, контракт також передбачає постачання та інтеграцію дистанційно керованого бойового модуля з 12,7-мм кулеметом, а також автономної 120-мм мінометної системи SPEAR.

Нагадаємо, перший контракт на постачання партії БТР Piranha V румунському війську був підписаний у 2017 році – сума контракта становила 930 млн доларів, в рамках якого країна мала отримати 227 бронетранспортерів з частковою локалізацією виробництва.

Piranha 5
Майданчик Uzina Mecanică Bucharest з готовими Piranha V

Водночас вже в лютому цього року стало відомо, що

Румунія планує закупити ще 150 цих бронетранспортерів

у рамках контракту орієнтовною вартістю 674 млн доларів.

Читайте також: Румунські "балалайки" тепер проти "повітряних кульок" і знову без результату: пілоти не змогли знайти аеростат з кутовим відбивачем