xcounter
#

Як стріляти з ПЗРК: особливості, тактика і практика - порівнюємо FIM-92 Stinger та "Ігла"

3112
Як стріляти з ПЗРК: особливості, тактика і практика - порівнюємо FIM-92 Stinger та "Ігла"

​Переносні зенітні ракетні комплекси - це зброя для знищення низьколітаючих літаків та вертольотів противника, яка стала неодмінним учасником всіх останніх конфліктів

Зараз в українському війську на озброєнні стоїть ПЗРК "Ігла", а найближчим часом очікується поповнення у вигляді FIM-92 Stinger. Принаймні країни Балтії вже отримали згоду на реекспорт в Україну цієї зброї. Окрім того, США можуть направити її у межах своєї допомоги для відсічі можливої російської повномасштабної агресії.

Саме тому Defense Express поспілкувався з фахівцями компанії "Енергія 2000", яка спеціалізується на навчанні військових і розробляє та постачає до армійських тренувальних центрів спеціальні тренажери. Зокрема і тренажер для навчання розрахунків ПЗРК.

Про всі особливості переносних зенітних ракетних комплексів, їх реальну ефективність, чим американський FIM-92 Stinger краще за радянську "Іглу", а також як користуватися ПЗРК - у новому відео від Defense Express. Щобільше, ми самі перевірили, чи зможе людина без підготовки збити ворожий штурмовик.

Зазначимо, що це відео - не інструкція, а ілюстрація того, що бажання опанувати цю зброю можливо реалізувати лише під час проходження повноцінних тренувань, зокрема у Збройних Силах України, включно з Територіальною обороною.

Дивіться також: Як зупинити танкову навалу РФ: головні напрями ударів та протистояння тактиці орди