xcounter
#

ТРК "Точка-У" знову відпрацювали нанесення ударів поблизу Криму (відео)

1703
ТРК "Точка-У" знову відпрацювали нанесення ударів поблизу Криму (відео)

Артилерійські та ракетні підрозділи, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил ЗСУ, продовжують вдосконалювати навички та демонструють готовність до відбиття нападу агресора

Екіпажі ТРК "Точка-У", що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та несуть бойове чергування на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом здійснили марш, зайняли вогневі позиції та відпрацювали точне наведення на цілі.

Відповідні тренування з завдавання умовних ударів, як відзначила прес-служба Командування ООС, пройшли на одному з полігонів на Херсонщині, в умовах максимально наближених до бойових.

Читайте також: В Ukrspecsystems показали, як наводили реактивні снаряди "Тайфун-1" та ракети комплексу "Точка-У" з БПЛА PD-2 (фото)

За словами командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, під час тактико-спеціальних навчань розрахунки тактичних ракетних комплексів "Точка-У" продемонстрували вмілі дії з підготовки вихідних даних для ракетних стрільб, переведення комплексів з похідного положення в бойове, а також перевантаження ракети з транспортно-заряджаючої машини на пускову установку.

Точка-У
Ракетний підрозділ оперативно виходить в район бойового застосування
ТРК Точка-У
Вихід на бойову позицію

"Підрозділ швидко вийшов у район бойового застосування та здійснив топографічну прив’язку перед проведенням поодиноких і групових пусків по місцях зосередження повітряного та морського десанту умовного противника" - відзначив Сергій Наєв.

Точка-У
Оператор під час визначення району нанесення удару
ТРК Точка-У
Підрозділ ТРК "Точка-У" ЗСУ на позиції

За словами командувача, задля виходу з-під можливого удару, військові змінили позиційний район і здійснили умовні пуски по ракетних комплексах, аеродромах, захищених об'єктах і командних пунктах.

Точка-У
Підрозділ також відпрацював швидке перезаряджання ТРК
Точка-У
Швидка зміна позиції після перезаряджання

Також зазначається, що бойові розрахунки ракетного підрозділу відпрацювали дії в умовах радіаційного та хімічного зараження місцевості, а також з відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

РСЗВ Ураган
Розрахунки РСЗВ БМ-27 "Ураган" ЗСУ провели навчання неподалік від тимчасово окупованого Криму. Вересень 2021 року

Нагадаємо, схоже завдання неподалік від Криму кілька тижнів тому було відпрацьовано й розрахунками 220 мм реактивних систем залпового вогню БМ-27 "Ураган".

ТРК Точка-У
ОТРК "Точка-У" під час навчань у зоні ООС. Квітень 2021 року / Фото: Командуванню об’єднаних сил ЗСУ

Варто додати, що аналогічні тренування неподалік від адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим розрахунки ТРК "Точка-У" та РСЗВ БМ-27 "Ураган" ЗСУ також проводились у квітні цього року.

РСЗВ Ураган
РСЗВ БМ-27 "Ураган" ВМСУ під час тренувань в одеській області. Квітень 2021 року / Фото: ВМС ЗС України
Читайте також: С-300, "Бук-М1", С-125М1 та "Оса-АКМ" ЗСУ: здійснено понад 30 пусків ракетами по мішенях (відео)
Точка-У
Точка-У
Точка-У
Точка-У
Точка-У
Точка-У
Точка-У