xcounter
#
Стелс-квадроцикли під прапорами Росії: "новинки" параду терористів у Донецьку

Стелс-квадроцикли під прапорами Росії: "новинки" параду терористів у Донецьку

1742

​У окупованому Донецьку пройшов парад збройних формувань так званої ДНР з нагоди Дня перемоги

В так званій ДНР, сьогодні 24 травня, пройшов парад на честь Дня перемоги, який був перенесений з 9 травня. Він став міні-копією параду у Москві та пройшов під прапорами країни-окупанта.

Попри копіювання всіх кремлівських ходів, за якими вже кріпко закріпився термін "победобесие", терористи також показали свої "новинки", які, хоч і не є "единственными и уникальными во всем мире", також відрізняються "мощью и могучестью".

Читайте також: Як РФ застосовує ССО проти України

Наприклад, на почесному другому місці, одразу за БТР-80, яких назвали "колісними БМП", у колонні військової техніки йшли квадроцикли Stels, які збираються у Жуковці Брянської області.

Квадроцикл Stels
Квадроцикл Stels з доволі "цікавим" рішенням розміщення кулемета

За словами ведучого, ці квадроцикли слугують для швидкого та прихованого транспортування до місця проведення спецоперації. Необхідно відмітити "цікаве" рішення розміщення кулемету одразу перед рулем квадроциклу "для поддержки стремительных и молниеносных атак". Не поділяючи оптимізму зазначимо, що стрільба з такого кулемету на ходу, безперечно, може вважатися окремою "цирковою виставою".

Окрім продемонстрованих під час параду БМП-1, БМП-2, танків Т-72 та Т-64, а також різноманітної артилерії, які, відповідно до "легенди", "знайшли у шахтах", окремої уваги заслуговує модернізація деяких видів техніки.

Парад донецк 2020
Техніка терористів, яку "знайшли у шахтах"

Зокрема, силами "специалистов ДНР", був модернізований БТР-80, який отримав протитанковий ракетний комплекс "Конкурс" з чотирма ракетами.

БТР-80 Конкурс
БТР-80 з ПТКР "Конкурс"

Ті ж самі фахівці встановили динамічний захист типу "Контакт" від танків на БМП-2. Як прокоментували у "ДНР", вся ця техніка експлуатується у "1-м отряде территориальной обороны".

БМП-2 з ДЗ
БМП-2 з динамічним захистом "Контакт"

Необхідно відмітити, що весь парад у Донецьку пройшов всупереч будь-якому здоровому глузду - з порушенням навіть елементарних правил в умовах епідемії, проте під прапорами Росії. Додамо, що у стрій запихнули і дітей під прапором "ЮнАрмия" кальки з однойменного "всероссийского детско-юношеского военно-патриотического общественного движения".

ЮнАрмия
"ЮнАрмия" з "ДНР"

Загалом у параді взяли участь 2,5 тисячі осіб, а за дійством спостерігала місцева маріонеткова "влада" та ще декілька тисяч місцевих жителів.

Читайте також: Парад під час чуми: Навіщо попри всі загрози Путін хоче показати військову міць РФ
Парад ДНР
БТР-80 під час параду у окупованому Донецьку
Парад ДНР
ПТРК "Фагот" на УАЗ
Парад ДНР
Т-72, "знайдений у шахтах"
Парад ДНР
Ще одну частину параду у окупованому Донецьку присвятили "ряженым"
Парад ДНР
Дітей з "ЮнАрмии" також залучили до дійства