xcounter
#

Новорічні навчання ЗСУ: на суші, на воді та у повітрі (фото)

2259
Новорічні навчання ЗСУ: на суші, на воді та у повітрі (фото)

Попри свята, сніг та мороз, підрозділи ЗСУ продовжують відточувати свої навички та готуватися до оборони України

Хоч 2021 рік тільки но почався й значна частина цього місяця прийшлася на свята, а погідні умови значно ускладнили проведення польових навчань, українські військові провели вже чимало тренувань.

Традиційно насиченою була програма в зоні Операції об'єднаних сил, де попри морози та сніг вже встигнули провести навчання окремі підрозділи мотопіхоти, танкістів, снайперів, протитанкістів та інших захісників наших кордонів.

Читайте також: Як в Національній гвардії перевіряли бойову готовність (фото)

Так, бронегрупа 56 мотопіхотної бригади відпрацювала свої дії в різних ситуаціях, які можуть виникнути під час загострення бойових дій, як в обороні, так і в наступі.

На одному з полігонів Донеччини військовослужбовці опановували бойові броньовані автомобілі "Козак-2".

На одному із найбільш танконебезпечних напрямків протитанкісти однієї з мотопіхотних бригад відпрацювали свої дії під час імовірного прориву ворожих танків та БМП.

Дещо раніше, в районі проведення операції Об’єднаних сил перевірили готовність танкового резерву однієї з механізованих бригад, що виконує завдання на Луганському напрямку.

Також на початку цього року на одному з полігонів з особовим складом механізованого батальйону механізованої бригади відбулися заняття з бойовою стрільбою з озброєння БТР-4Е.

Тренування в зоні ООС проводили також снайпери, підрозділи ППО та воїни-зв’язківці.

Снігові замети не завадили механізованим взводам 93 бригади Холодний Яр Сухопутних військ відпрацювати наступ.

На бригадних тактичних навчаннях впродовж кількох неділь вдосконалюють свої можливості танкісти з 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

Також тримають себе в тонусі бійці-артилеристи з 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила та 26-ї артбригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Навчання проводили не тільки сухопутні підрозділи. Так, перші польоти відбулися й у авіаторів Повітряних сил ЗСУ.

В середині цього місяця пройшла перша льотна зміна у 2021 навчальному році у пілотів 40-ї бригаді тактичної авіації повітряного командування "Центр".

Аналогічні тренування провели й у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині.

Новий навчальний рік у 299 бригаді тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова був традиційно відкритий командирськими польотами.

А кілька днів тому, попри складні метеоумови тренувальні польоти в небі Вінниччини провели пілоти бригади транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.

Дещо скромніше програма навчань у Військово-Морських сил. Поки що особовий склад тренується здебільше не відходячи від берегів. Однак вихід в море вже встигнули провести моряки на патрульному катера типу "Айленд" Р-190 "Слов’янськ".

Читайте також: Міноборони незабаром збирається прийняти на озброєння оновлений міномет М-120-16
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ
ЗСУ