xcounter
#

ЗСУ добивають залишки новітньої бронетехніки росіян, "в капкан" взяли БМП-3М і Т-72Б3

97833
Пошкоджена БМП-3М противника
Пошкоджена БМП-3М противника

Наші воїни вкотре показали, що будь-яку "чудо-зброю" росіян можна роздовбати із використанням звичайних піхотних гранатометів

На одному із напрямків боїв на Сході України один із моторизованих підрозділів ворога зазнав важких втрат. У прямому бою з нашими військовими рашисти показали себе боягузами, тому фінал бою був закономірний – орки стали "грузом 200". При цьому під удар потрапили залишки саме новітньої бронетехніки росіян – танки Т-72Б3 та модернізовані БМП-3М із новим прицільним комплексом "Содема", розповів Генеральний штаб ЗСУ.

Уражений в бою танк Т-72Б3 рашистів

Як бачимо, танки і БМП росіян на цих фото можна назвати скоріше пошкодженими, аніж знищеними. І це дозволяє припускати, що по цій бронетехніці "працювали" наші піхотинці зі звичайними гранатометами.

Читайте також: Російська броня: танкісти армії РФ "укріпили" Т-72Б3 березовими колодами (фото)

На одній із потрощених БМП-3М (заголовне фото) написано "боєвой кліч" із явною орфографічною помилкою "За важака". Сучасна бойова машина потрапила в руки малограмотного екіпажу, тому й результат закономірний – розгром.

Спалений БТР-82А і уражений Т-72Б3 рашистів

Навіть декілька одиниць новітньої бронетехніки - для росіян це уже критична втрата.

Наш Генштаб у зведенні станом на 6:00 ранку 4 квітня відмічав, що ворог для поповнення своїх втрат уже вимушений знімати із зберігання техніку, вироблену 30 і більше років назад.

Спалений БТР-82А і уражений Т-72Б3 рашистів
Читайте також: ССО показали знищену РЛС С-300: армія РФ розгорнула їх під Києвом