В рамках Державного оборонного замовлення на 2020 рік ДП "Житомирський бронетанковий завод" (входить до складу ДК "Укроборонпром") відвантажило Міноборони чергову партію відновлених БМП-2.
"Ми не лише відремонтували, а й модернізували ці БМП-2 за рахунок новітніх засобів навігації, оптичних приладів та прицілів, що дало змогу продовжити та покращити ресурсні показники бойових машин. Напередодні Дня захисника України бойові машини передано нашим військовим", – повідомив директор Житомирського бронетанкового заводу Олексій Жуковець.
Читайте також: Підприємства "Укроборонпром" за 3 квартали 2020 року надали послуг на 21,8 млрд гривень
![БМП ЗСУ](/media/contentimages/21f5f85c2c376260.jpg)
Відзначається, що бойові машини піхоти пройшли регламентний ремонт та відновили боєздатність усіх систем та агрегатів, що було підтверджено циклом заводських та приймально-здавальних випробувань.
![БМП-2 ЗСУ](/media/contentimages/abe5f85c2e2b5815.jpg)
Як вже раніше повідомляв Defense Express, наприкінці серпня цього року, ЖБТЗ відвантажив Збройним силам Українипонад два десятки БМП-1 та близько десятка відновлених БМП-2, що були відремонтовані та модернізовані в рамках ДОЗ – 2020.
![БМП-2 ЗСУ](/media/contentimages/40a5f85c32e9aa99.jpg)
Крім того, найближчим часом очікується передача Міноборони 26 одиниць БМП-1АК, яки в середині серпня ц.р. були конфісковані в польської компанії Wtórplast S.A.
Читайте також: Це не зрада, це перемога: "Укроборонпром" відреагував на інформацію щодо закупівлі "Барс-8ММК"