На державному підприємстві "Житомирський бронетанковий завод" (входить до складу ДК "Укроборонпром"), відвантажили Збройним силам велику партію модернізованої бронетехніки.
Мова йде, за даними прес-служби Концерну, про понад два десятки БМП-1 та "близько десятка БМП-2" відновлених в рамках ДОЗ – 2020.
Читайте також: ХКБМ в наступному році розраховує отримати від ЗСУ великий контракт на БТР-4 та ТКБМ "Дозор-Б"
![БМП-2 ЗСУ](/media/contentimages/2ac5f4d11ce303bf.jpg)
Відзначається, що бойові машини пройшли капітальний та регламентний ремонт. На ЖБТЗ було відновлено боєздатність усіх систем БМП та замінено несправні прилади й агрегати.
![БМП-2 ЗСУ](/media/contentimages/b625f4d11e0a5431.jpg)
Також відремонтовані машини отримали пакет покращень. Зокрема на них було встановлено сучасні оптичні прилади та приціли, навігаційну систему та фари інфрачервоного випромінювання й освітлювальні фари з використанням сучасних діодних ламп.
![БМП-2 ЗСУ](/media/contentimages/a765f4d11fb2be78.jpg)
В прес-службі додають, що на деякі з відновлених БМП встановили нові гусеничні стрічки власного виробництва "Житомирського бронетанкового заводу".
![БМП-2 ЗСУ](/media/contentimages/1e45f4d1209afb67.jpg)
"Машини пройшли увесь цикл заводських та приймально-здавальних випробувань. Впевнені, що наші вироби стануть надійною опорою для військових підрозділів під час виконання бойових завдань", – відзначив директор ЖБТЗ Олексій Жуковець.
Читайте також: Міноборони замовило підприємствам українського ОПК масштабний ремонт бронетехніки